Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ostatnio trochę czasu spędzam w temacie Xeonów i tak patrzę na tych Januszy to szkoda słów. Osoby które specjalizują się sprzedażą kart graficznych czy procesorów i piszące o tym ze nie wiedzą czy to działa bo nie sprawdzane. I z zewnątrz wyglada normalnie. Powiedzmy sobie, że macie zwrot działającej karty od klienta i wystawicie wtedy jako stan nieznany?

Wiem, ze to było u pewnie będzie, ale spotkał się ktoś kiedyś z podrabianiem procesora w sensie zmianę napisów? Na ali. można kupić wersje inżynierskie procesorów ale jak się z nimi spotykałem to opis był wiadomo inny, ale wygląd samej budowy procesora jednak ten sam co w wersji konsumenckiej.
#januszebiznesu #allegro
LIBED - Ostatnio trochę czasu spędzam w temacie Xeonów i tak patrzę na tych Januszy t...

źródło: comment_1606057707idMXANvaiU0WudXcbPMK85.jpg

Pobierz
  • 10
@LIBED: ale o co dokladnie ci chodzi?

typ wystawia w uszkodzonych bo nie sprawdzal badz jest uszkodzony i daje jakas zludna nadzieje kupujacemu ze jest sprawny i trafil na okazje.

a z esami nie to juz zupelnie nie wiem o co ci chodzi. aukcje sa legitne kiedy aliexpress lepiej sie troszczy o klienta niz allegro, nikomu by sie nie chcialo bawic w fejki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jason_Stafford: O ile jeszcze czasami karte graficzną idzie naprawić chociaż jak padnie rdzeń to zwykle śmietnik. A tutaj? Jak procesor jest padnięty i nie jest to urwany pin w konstrukcjach amd to nadaje się to tylko na dekoracje w pokoju. Biznes piekny, bo bierzesz coś o zerowej wartosci i sprzedajesz jako stan nieznany za kilkaset złotych. A niech powisi przez kilka miesięcy aż ktoś się skusi. Zresztą wszedłem sobie w opinie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trll: Na tej aukcji mnie bardziej od sprzedaży elektrośmieci zaciekawił zmieniony opis na czapce procesora. Czapka procesora i opis na płytce jest jak od wersji v3 a podobno jest to v4. I watpie by takie procesory wychodziły z starą czapką oraz opisem na samej płytce procesora pochodzącej z v3. Więc ktoś musiał to podrobić raczej.
@LIBED: Poznać oszusta można po tym, ze jak się zaoferuje że się kupi z możliwością zwrotu w ciągu kilku godzin albo przetestowania przy tej osobie to on odmawia... a każdy uczciwy by się na to zgodził