Wpis z mikrobloga

Pomyślałam, że będę podrzucać tu ciekawe wykłady lub podcasty do posłuchania w trakcie robienia innych, mało wymagających mentalnie rzeczy takich, jak sprzątanie czy lekki trening Jeżeli jesteś zainteresowany/a, zaobserwuj #poczatkujaca

Moje dzisiejsze znalezisko, do którego wysprzątałam całą kuchnię - ponadgodzinny wykład Muzeum Narodowego będący wstępem do ich Kursu Historii Sztuki. Niestety nie wiem, czy kurs dostępny jest z wideo "na życzenie" (koszt całości to 120zł, ale wygląda to tak, jakby była możliwość dołączenia jedynie do streamingu o określonej porze), ale napisałam w tej sprawie maila do administracji MNW - jak jesteś ciekawy/a odpowiedzi, to daj znać w komentarzu :)

W podlinkowanym wykładzie znajdują się podstawy podziału dzieł, jak również wskazówki dotyczące przygotowania ich opisu - teoretycznie przydatne głównie zdającym maturę z historii sztuki, ale pomaga to również usystematyzować swoją wiedzę i nauczyć się zauważać 'więcej'.

----------------------------------------------

Początkująca - mój blog o uczeniu się

#sztuka #art #malarstwo #gruparatowaniapoziomu #uczsiezwykopem #rozwojosobisty
S.....n - Pomyślałam, że będę podrzucać tu ciekawe wykłady lub podcasty do posłuchani...
  • 6
@Helle: odpowiedź:

Oczywiście rejestrujemy wykłady i udostępniamy uczestnikom kursu linki do nagrań.

Nagrania są dostępne przez kolejne dwa tygodnie po wykładzie.

Z tego względu pierwszy wykład nie jest już dostępny. Wykład o sztuce Greckiej będzie dostępny do piątku do godziny 17.30.

O sztuce rzymskiej będzie jeszcze dostępny przez tydzień (może trochę dłużej).


Chyba się zapiszę :)