Wpis z mikrobloga

Mirki. Nie wiem czy uda mi się to jakoś składnie napisać, bo ręce trzęsą mi się jak galareta i nie myślę. A więc. Mój chłopak zeszłej nocy nie spał wcale, potem zasnął po 9 rano i spał do 17. Dzień wcześniej nie spał chyba jakoś do 5, już nie pamiętam dokładnie, a potem zasnął rano i spał do 15. Po obudzeniu się był zmulony i przy rozmowie przez telefon urywał się w połowie zdania bo tak przysypiał. Dziś w nocy spał chyba dobrze, ale zasnął chyba koło 12 i obudził się o 16. Teraz najważniejsze - mam pytanie. Na screenie macie fragment naszej rozmowy. Czy ja się go tu czepiam i atakuję? Bo już nie daję rady. Wczoraj rozmawialiśmy i mówiłam mu, że nie powinien siedzieć całą noc przez komputerem a potem spać w dzień, bo miał próbować unormować jakoś spanie (ma problem z bezsennością), bo w najbliższym czasie ma zacząć pracę, więc raczej z takim trybem życia może to być ciężkie. Ja już zgłupiałam, może Wy mi powiecie czy MARTWIENIE SIĘ = #!$%@? SIĘ? Boję się już odezwać. Bo wszystko co powiem jest atakiem i jest źle. Zgłupiałam. Źle się czuję. Przepraszam za ten wysryw.

#zwiazki #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz jebola - Mirki. Nie wiem czy uda mi się to jakoś składnie napisać, bo ręce trzęsą mi ...
źródło: comment_1606145604A6etj6zmdahcN1IRYok75N.jpg
  • 121
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jebola: może zrobić sobie to co ja:
Idzie spać o 12 w południe, wstaje kiedy bądź i idzie spać następnego dnia o tam 22 czy 23 a do tego czasu nie śpi w ogóle. I tak kilka dni z rzędu nie śpi do druga noc, i idzie spać o 22.
Pomijam już fakt, że to tylko od jego samozaparcia zależy, bo też tak miałem i od strzała z dnia na dzień
najbardziej to mnie ciekawi, gdzie kolega nocniarz, piwniczanin znalazł dziewczynę XD


@OneMaanArmy: xD hola hola, ale są dziewczyny jak ja, nocniary i piwniczanki xD

@kiciek ja Ciebie rozumiem. Bez fety i innych wspomagaczy, a od końca września bez kofeiny itp. wstaje jak mam do pracy, jak mam wolne to różnie, zwykle odsypiam, cykl dobowy mam #!$%@? jak w tym memie niżej xD
Pobierz taktomojekonto - > najbardziej to mnie ciekawi, gdzie kolega nocniarz, piwniczanin zn...
źródło: comment_16061535246Leo5AhePhvZKypMUTGWwy.jpg
@jebola: nie wiem jak żył przed tymi kilkoma dniami jakie tu wymieniłaś... ale mój chłopak ma po prostu przesunięty chronotyp i mawet jak śpi w nocy to się nie wyśpi. Nawet jak próbuje to i tak w ktôrymś momencie wraca do trybu nocna sowa.

Na początku się martwiłam ale dla niego spanie 6-14 to norma :) jest regularny i zdrowy, ale przesunięty o 8h względem godzin przeciętnych ludzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jebola: zakładam, że jest przystojny i tylko dlatego przepraszasz go za to, że jest w stosunku dla ciebie #!$%@?. To się nazywa syndrom sztokholmski. Kieruj się głową to może kiedyś będziesz z kimś szczęśliwa.
@jebola:
Jestem gorszym przypadkiem niż twój chłopak, na dodatek mieszkam z różową i nigdy nie robi dramatu o moje godziny funkcjonowania. Co noc nie śpię, ale zawsze najpierw przychodzę na seksy i przytulanie aż zaśnie, a potem wracam do roboty. W nocy pracuje mi się 50x lepiej, bo za oknem mam plac budowy i w ciągu dnia hałasują jak skuhwysyn. Dlatego chodzę spać w stoperach gdy panna idzie do pracy, wszyscy
@jebola: chlopak najprawdopodobniej wali z kolegami, albo co gorsza sam, po nosie. pogadaj z nim o tym i popros zeby sie ogarnal bo dziure w mozgu mu kiedys bialko wypali. pozdrawiam