Wpis z mikrobloga

Siema, chciałem kupić ojcu wędkę ewentualnie jakiś sprzęt wędkarski na święta, bo ma taka stara, a to jedyny pomysl jaki mi przychodzi na prezent, nie znam sie na tym hobby dlatego pisze do was . On raczej nie jest jakims zawodowcem, a raczej łowi rekreacyjne, na jakims sprzęcie z bazaru. Macie jakieś pomysły co bym mógł kupić?
#wedkarstwo #wedkowanie
  • 6
Nie mam możliwości akurat zrobić zdjęcia, ale to zwykłe z targu wędki nie jakieś firmowe. Brat mi pisze (bo ja sie nie znam), ze lowi na spławik albo na grunt z koszykiem. Zdjecia podeśle jak mi matulka wyśle.
@Kmilson: zapytaj go na jaką metodą łowi i czy biorą ryby tam gdzie łowi, bo kolega chce kupić zezwolenie wiosną i wypytuje o wody.
To może nie będzie niczego podejrzewał.

My musimy wiedzieć czy to woda stojąca czy płynąca, jeśli płynąca, to czy to mała, średnia rzeka, czyli o szerokości do np. 30 metrów czy duża typu Wisła.
Musimy też wiedzieć jaką metodą on łowi, jaki rodzaj wędki ma, tyczka/bat czy
@Kmilson: bon do wędkarskiego. Jak się nie znasz to z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że nie będzie zadowolony. Akcja, długość, ciężar wyrzutowy to wszystko są bardzo indywidualne sprawy.