Wpis z mikrobloga

  • 1956
No i właśnie mój Prestiżowy Gruz stał się namacalny! xD
Jaram się niesamowicie, bo mimo ogromu pracy i rzeczy do zrobienia ten 5 litrowy potwór pod maską robi takiego banana na ryju, że klękajcie narody. Jak pomyślę, że do wczoraj chciałem hatfu diesla to mam sam ochotę sobie #!$%@?ć xD Wrzucę później z pracy drugi wpis gdzie wszystko dokładnie opiszę stan i co do zrobienia, bo przejechałem się teraz z rana i muszę ochłonąć. Byłem na diagnostyce, widziałem auto od dołu i już wszystko wiem ( )

#motoryzacja #samochody #pokazauto #prestizowygruz
Kejran - No i właśnie mój Prestiżowy Gruz stał się namacalny! xD
Jaram się niesamowic...

źródło: comment_160622043975g0MVXq5UxifqfzHR0hrn.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
@krabczy ile? XD
10k to się wrzuca w byle sedana 15letniego z większym silnikiem. A nie w Sklase. Swoją drogą wątpię, żebym on chcial robić wszystko tylko z grubsza ogarnie i pewnie sporo samemu to koszt będzie niższy.
  • Odpowiedz
OP wie że to skarbonka i podchodzi do tego z dystansem, a pod każdym wpisem znajdzie się ktoś kto #!$%@? łolaboga włożysz w to z 15 tysięcy na start xD

Włoży, i co z tego XD
  • Odpowiedz
@Deska_o0: w rybnickim slangu "samochód wozi debila". wzięło się to od tego że użytkownicy tych tablic źle parkują i odwalają inne różne farmazony na okolicznych drogach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kejran: Jak już pisałem: Naprawiłeś forda po łosiu, więc co może być trudniejszego!? XD Jak ci się uda, to zostaniesz bohaterem społeczności romskiej, a o twoim wyczynie będą układać ballady! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz