Wpis z mikrobloga

Jaki według wykopków jest dobry i szanowany zawód? Bo jak przeglądam wypok, to ktokolwiek by gdziekolwiek nie pracował, to i tak jest hejtowany.

1) Kierowca TIRa - hehe sra do żwira, szcza do butelki i w ogóle tylko introwertycy i przegrywy wykonują ten zawód
2) Policjant - hehe jeden umie pisać, drugi czytać, ZOMOwcy, nie mieli ambicji i poszli do policji
3) Nauczyciel - zwykłe snooby, które nie potrafią uczyć i nie potrafili znaleźć innej pracy, nieroby, które pracują tylko 18 godzin tygodniowo, ha tfu
4) Programista - przegryw bez dziewczyny, stuleja, który cały dzień siedzi przed kompem, bez żadnych fajnych perspektyw na życie
5) Sprzedawca w sklepie - zwykłe Kariny bez ambicji i wykształcenia, tępe dzidy, które mają ze wszystkim problem
6) Pracownik produkcji - Sebix po zawodówce, który dał się zamknąć w JanuszPolu i codziennie odbija karte na zakładzie o 6 rano
7) Kurier - leń śmierdzący, któremu się nic nie chce oprócz wrzucenia awizo do skrzynki.
8) Pracownik urzędu - roszczeniowe stare baby, które nic nie robią tylko popijają kawusie

Pewnie mógłbym wymienić jeszcze kilkanaście zawodów hejtowanych przez elitę wykopowych ekspertów, ale z czystej ciekawości, gdzie Wy pracujecie, że tak bardzo gardzicie innymi zawodami?

#praca #wykop #kiciochpyta #pracbaza #elitainternetu
  • 13
@Nanuno:

Jaki według wykopków jest dobry i szanowany zawód?


Tylko ten, który akurat wykonuje dany wykopek. Każdy inny musi być śmieciem bo nie jest XYZ. Niektórym wykopkom nie mieści się w głowie taki pomysł, żeby szanować ludzi wykonujących różne prace, a nie tylko tych, którzy są tacy jak oni.

Ludzie oceniają całe grupy zawodowe na podstawie jednostek. Tak jak w fabryce może pracować Seba, który tylko myśli o tym, żeby się
@PandaSmietnikowa Zgadzam się z Tobą. Tylko zawsze zastanawia mnie to koło wzajemnej adoracji na wykopie. Bo to, że jeden dzban się trafi, który naśmiewa się i szydzi z danego zawodu to jestem w stanie zrozumieć, ale jak co jakiś czas są w gorących wpisy mające po kilka tysięcy plusów, gdzie zwyczaje każdy pluje jadem w dana grupę zawodowa to już mnie trochę przeraża.