Wpis z mikrobloga

#kanalsportowy
Dzis w HP bezbek #lotek
Ja serio nie czaje jego fenomenu.
- ludzi bawi to, że gość smieje się z własnych żartów (to takie "pozytywne")
- siła żartu oparta na "#!$%@? sranie rzyganie"
A jego fani to jeszcze gorszy rak xD
"Nie podoba się to nie ogladaj! Lotek najleprzy, ale ty musisz miec smutne zycie hurr"
Serio, czasami nawet #polskiekabarety sa lepsze
  • 19
@Digga_Radikal: Stanad up w Polsce mocno rozwiną się w ostaniach latach. Jest mnóstwo różnych stund uperów i każdy może znaleźć coś dla siebie. Takiego który by podpasował każdemu to trudno znaleźć. Ale z doświadczenia wiem, że mi najbardziej się podobają mi się ci z którymi mnie coś łączy, ci którzy opowiadaj o czymś co ja znam z własnego doświadczenia, a inni wydają mi się jak to piszesz bezbekami.
Powiedz mi kim
@19karol90 to co was śmieszy? Stand up lipa, kabaret porażka, komedie są głupie. Czy macie aż tak smutne życie, że jedyne co was cieszy to obrażanie innych? Nie rozumiem tego. Ja też nie rozumiem fenomenów typu warshow shore, jakieś Familiady czy ukryta prawda ale jeśli kogoś to interesuje to niech ogląda, nic mi do tego. Ale nie pisze jakim jest kretynem bo ogląda XYZ
@19karol90: no i ok. Ja byłem wielkim fanem kabaretów i nie wstydzę się tego. Mam nagrane chyba wszystkie mozliwe kabarety z lat 2006-2010 i to naprawde jest mega. Problem w tym, że obecne kabarety są moim zdaniem poniżej poziomu. Scenki jakby napisane na kolanie 20 min przed występem. KMN jeszcze trzyma poziom chociaż coraz więcej jest raczej odgrzewanych kotletów niz nowosci. Przeskoczyłem zatem na stand up i smieszy mnie 70% materiału