Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, ile bylibyście w stanie dać za wynajem (długoterminowy) za takie mieszkanie ze wszystkim opłatami i garażem lodziemnym (nawet z prądem)?
49m Nówka, nigdy nie zamieszkane (Salon z aneksem + sypialnia

Lokalizacja - Żoliborz w nowych inwestycjach, z 1km od Arkadii

Zastanawiam się ile wycenicie i o ile moje myślenie w czasach pandemii jest nieaktualne.

#warszawa #nieruchomosci #mieszkanie #mieszkania
obywatel_gov - Mirki i Mirabelki, ile bylibyście w stanie dać za wynajem (długotermin...

źródło: comment_1606253044mAUJSWPCMydy640bL3T5d9.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@obywatel_gov: jakbym miał 23 lata to sypialnia i dużym salonem gdzie mieści się sporo gości byłaby super.
A z wiekiem zastanawiasz się gdzie upchnąć pokój dla dziecka.

Dla mnie salon z kuchnią to dramat, wszystkie kuchenne zapachy lecą do pokoju, nawet mimo dobrej wentylacji.
  • Odpowiedz
@obywatel_gov: za dobry standard na Żoliborzu przy powązkowskiej płaciłem 2300 ze wszystkim (czynsze, prądy, internet, garaż) ale to było w 2016-2017. Teraz trochę poszły ceny w górę, ale widzę też, że jak studenci nie przyjechali to rynek odpowiedział. Wydaje mi się, znając okolicę i ceny tutejsze, że przy takim standardzie w okolicach 2500 ze wszystkim brzmi uczciwie.
  • Odpowiedz
@obywatel_gov: zdjęcia takie, ze tak naprawdę ciężko w ogóle ocenić jak to mieszkanie wyglada. Ok, sprzęty nowe, ale ciekawi mnie rozmieszczenie, bo jeśli z kanapy mogę mieszać łyżka w garnku, to jednak trochę kiepsko ;)
  • Odpowiedz
@obywatel_gov: dobrze kolega @vaxx pisze. Nie widać tutaj ile miejsca jest od kanapy do kuchni czy od kanapy do TV. Zdjęcie sypialni też w sumie pokazuje najbardziej szafę. W kuchni okap nie podłączony do wywiewu tylko w trybie obiegu zamkniętego. Warto zwracać na takie rzeczy uwagę bo faktycznie przy takim układzie siedzisz w zapachach z kuchni.

Żoliborz się ceni bo jest nieźle skomunikowany. Nie jest to centrum ścisłe, większość protestów/parad etc
  • Odpowiedz
@obywatel_gov: osobiście bardzo dobrze wspominam czas jak tam mieszkałem. Blok w którym wynajmowałem mieszkanie był otoczony starszymi blokami i w okół było bardzo zielono, szczególnie wiosną.
  • Odpowiedz
@obywatel_gov: akurat to, że blok jest z tego ma plusy i minusy. Poza tym, że nowe i nie zniszczone, to prace wykończeniowe innych mieszkań weź pod uwagę, "osiadanie" bloku, a co za tym idzie pękanie ścian. To normalne, przechodzę przez to teraz w swoim mieszkaniu z 2018 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@obywatel_gov: Myślę, że okolice 2500 będzie uczciwe. Zależy jeszcze tak naprawdę od okolicy, poziomu osiedla itd. Ja w mieszkaniu tym na Żoliborzu miałem ochronę w bloku na dole, monitoring w windach itd. Ochrona na tyle ogarnięta, że jak kiedyś zastawił gość wjazd do garażu to po 10 minutach był na lawecie.
  • Odpowiedz
@obywatel_gov: 2600 z opłatami i garażem to na spokojnie myśle znajdzie się chętny, wystaw za 100-200 drożej to ktoś się ucieszy że coś wytarguje a najwyżej obniży się cenę za tydzień/dwa
  • Odpowiedz