Wpis z mikrobloga

Za sugestią jednego z mirków pod tagiem #ps5zme (ale też pod tagiem #ps5) będę publikował wpisy z aktualizacjami naszej listy zamówień konsoli PS5 z Media Expert. Czekajmy razem! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do arkusza którego będę w ciągu dnia aktualizował:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sqQXauJX59kjpH-pEauke55wdBpqUSA0EOioTIVc6C0

Z nowości to dodałem liczbę poszczególnych typów zamówień oraz liczbę zamówień popołudniowych i porannych. Będę starał się wyłapywać wpisy osób które dodały swoje zamówienie w którymś z wcześniejszych moich wpisów i aktualizował w Excelu.

Co najważniejsze na tę chwilę to to, że mamy na liście dwa zamówienia z godziny 10:31. Jedno w realizacji, drugie niestety oczekuje. Najprawdopodobniej 10:31 to punkt po którym na tę chwilę Media Expert nie realizuje zamówień.

Zachęcam do dodawania wpisów z aktualizacją statusu zamówienia z tagiem #ps5zme, na tagu #ps5 lub w tym wpisie.

Arkusz dotyczy wyłącznie sklepu MediaExpert!
  • 67
@CrashuR: no i chyba mu odpisałem? "Wątpie" żeby rozdzieli to na dwie tury wysyłki skoro to jest ten sam rzut. ( ͠° °) przecież dokładnie wyjaśniłem swoją myśl
Może być tak jak ktoś sugerował na Twitterze czy FB, że teraz powysylali to co miało iść na półki sklepowe, a reszta zamówień to konsole które jeszcze ma im dostarczyć Sony, ale kto wie jak jest naprawdę xd

W każdym razie moje zamówienie 10.33 wciąż nowe zamówienie #ps5zme
@CrashuR: @Merc99: no z tego samego dnia z datą DO 15.12 to były te zweryfikowane z rzutu z godziny 10, które nie przeszły sita.

W międzyczasie MM rzucił partę 500 konsol z datą OD 15.12 na allegro (i teraz dostaje zapytania tych co nie doczytali, że to są z innego rzutu), a Neonet dorzucił zestaw i część zamówień gremialnie #!$%@?ł a część zachował.

Tak, liczę na to, że te z
@Merc99: Ty nadal nie rozumiesz. Zamowienia do 10:30 juz zostaly wyslane (pierwszy rzut) i dalej cisza, reszta zamowien (poranne + popoludniowe) okreslil jako DRUGI RZUT.
@CrashuR: to wy chyba nie rozumiecie jak wygląda proces wysyłki. Wczoraj pierwsze informacje o wysyłce pojawiały się po godzinie 15.
Obsrani chodzicie jakby od tego wasze życie zależało. Zamówiłeś z opcją do 15.12? Zamówiłeś. Zgodziłeś się na to ? Zgodziłeś. Więc pisanie co 5 min, kiedy wyślą mija się z celem. Serio. Ps5 nie jest ich jedynym zamówieniem. Już nie wspominając o ich różnych magazynach w róznych częściach kraju. Chyba musi