Wpis z mikrobloga

Najbardziej w takich dyskusjach rozwala mnie argument "ścieżka słabej jakości, nie będę na niej jeździł moim rowerem za 100k PLN" to se #!$%@? kup rower za 100 żeby nie było ci szkoda. A jak chcesz jeździć tylko na swoim super drogim rowerze to rób to zgodnie z przepisami. Ale rowerzysta zawsze znajdzie wymówkę żeby jechać inaczej. Czy jak chce pośmigać na longboardzie z latawcem to mogę #!$%@? środkiem jezdni i środkiem miasta
A wogole to dorosnij w koncu i kup sobie samochod jak porządni ludzie. Chyba ze zabrali ci juz prawko to nie wiem co masz zrobic. Ja bym sie wstydzil rowerem jechac a w dodatku po drodze to juz wogole kamiladzą trzeba byc.


@specjalista_gamoniu: kocham argumenty biedakow wytykajace rowerzystom brak kasy na auto ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba dupka poecze, ze ktos wydaje mase kasy na nietanie hobby,
A wogole to dorosnij w koncu i kup sobie samochod jak porządni ludzie. Chyba ze zabrali ci juz prawko to nie wiem co masz zrobic. Ja bym sie wstydzil rowerem jechac a w dodatku po drodze to juz wogole kamiladzą trzeba byc.


@specjalista_gamoniu: kocham argumenty biedakow wytykajace rowerzystom brak kasy na auto ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba dupka poecze, ze ktos wydaje mase kasy na nietanie hobby,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@specjalista_gamoniu: Nie uogólniaj, co do tego że sciezka rowerowa to też są przepisy w tym kierunku i nie ty definiujesz ścieżkę rowerową tylko przepisy i prawo, po 2 myślę że niebezpiecznie jechać kolarka około 50km/h bo a kogoś się #!$%@?, po 3 jest to ścieżka rowerowa a nie ścieżka kolarska XD ten argument mnie rozśmieszył i ktoś może go zrozumie 4 to jak im opony pękają a trochę to kosztuje to
1000 km


@zmasowanyatak: Czyli dość mało kręcisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

100k PLN


@zmasowanyatak: Opony itp trochę kosztują. Więc nie dziwie się że jeżdżą drogami.

Z moich obserwacji jako kierwocy bardziej denerwujące są stare babcie na rowerach niż Ci co latają na szosach bo przynajmniej jakaś prędkość trzymają
@specjalista_gamoniu: Nie uogólniaj, co do tego że sciezka rowerowa to też są przepisy w tym kierunku i nie ty definiujesz ścieżkę rowerową tylko przepisy i prawo, po 2 myślę że niebezpiecznie jechać kolarka około 50km/h bo a kogoś się w*******z, po 3 jest to ścieżka rowerowa a nie ścieżka kolarska XD ten argument mnie rozśmieszył i ktoś może go zrozumie 4 to jak im opony pękają a trochę to kosztuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@specjalista_gamoniu: mandat idzie do sądu, jeśli ktoś zacznie im płacić za uszkodzenia, bo ty też jak jest #!$%@? droga możesz podobno się o coś takiego wystąpić do gminy ale nie jestem pewny, wtedy gdy to nastąpi i będą im płacić za to wtedy wejdą na ścieżkę, ale prędkości nie przeskoczy jak trenujesz to musisz jak najszybciej jechać a nie że nie muszą #!$%@?ć, oczywiście że muszą podczas treningu, w sumie nie
@specjalista_gamoniu: mandat idzie do sądu, jeśli ktoś zacznie im płacić za uszkodzenia, bo ty też jak jest c***a droga możesz podobno się o coś takiego wystąpić do gminy ale nie jestem pewny, wtedy gdy to nastąpi i będą im płacić za to wtedy wejdą na ścieżkę, ale prędkości nie przeskoczy jak trenujesz to musisz jak najszybciej jechać a nie że nie muszą z*****ć, oczywiście że muszą podczas treningu,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@specjalista_gamoniu: To gdzie taki kolarz ma trenować?
Dorosłem i ty trenujesz jazdę wyścigowa na torze a przynajmniej powinieneś bo rozwijasz większą prędkość, taki kolarz myślę że więcej niż 140km/h nie pojedzie, nawet chyba to jest już dużym wyczynem
@specjalista_gamoniu: To gdzie taki kolarz ma trenować?

Dorosłem i ty trenujesz jazdę wyścigowa na torze a przynajmniej powinieneś bo rozwijasz większą prędkość, taki kolarz myślę że więcej niż 140km/h nie pojedzie, nawet chyba to jest już dużym wyczynem

@zapalsobiekota: No tak kolarz moze #!$%@? tylko kierowca nie moze bo jedzie samochodem. A motocyklem mozna? Dorosnij. Trenuj na jakims torze czy stadionie jak kazdy normalny czlowiek
@specjalista_gamoniu: Stary, jak już się przepisami chcesz rzucać to najpierw sprawdź różnice między ddr a ciągiem pieszo rowerowym. Dwa na zdjęciu nie ma znaków pionowych, które decydują czym to coś obok jezdni jest, więc żaden z nas nie może powiedzieć czy łamie przepisy.

A tak całkiem poważnie to jazda po tym chodniku jest porównywalna do jazdy samochodem po kocich łbach. Na pewno bardzo przyjemna sprawa lecieć kilka kilometrów po takiej najwierzchni.
@specjalista_gamoniu: Stary, jak już się przepisami chcesz rzucać to najpierw sprawdź różnice między ddr a ciągiem pieszo rowerowym. Dwa na zdjęciu nie ma znaków pionowych, które decydują czym to coś jobok jezdni, więc żaden z nas nie może powiedzieć czy łamie przepisy.


A tak całkiem poważnie to jazda po tym chodniku jest porównywalna do jazdy samochodem po kocich łbach. Na pewno bardzo przyjemna sprawa lecieć kilka kilometrów po takiej najwierzchni.

@