Wpis z mikrobloga

Mircy spod tagu #druk3d poleci ktoś jakieś PSU nie kosztujące miliona monet albo więcej niż moja drukarka jest warta xD ??

Spięte to będzie z SKR 1.4 Turbo i resztą szpeju z Anycubic Mega Zero. Macie jakieś sprawdzone zakupy np z Ali ?
  • 11
@C_H_M_I_E_L_U: myślę że jak na pierwsze spotkanie z drukiem 3d to super. Dla mnie wystarczająco, hobbystycznie. Zwłaszcza dziecko jest zadowolone z figurek minionków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A chce wymienić na coś innego bo jednak podczas druku słychać silniki, a kupiłem skr z cichymi sterownikami więc liczę że poprawi się komfort życia.
@vaio: dlaczego zmieniasz zasilacz? Ogolnie jak ma byc cichy to kup cos o 3x wiekszej wydajnosci pradowej i licz sie z kosztami. Meanwell z e3pro jest całkiem spoko po wymianie wentyla na cichy 120
dlaczego zmieniasz zasilacz


@100kW: ponieważ obecny jest "zewnętrznym" zasilaczem z końcówką pinową. A chce większy to na pewno od obecnego (90w) bo z czasem podgrzewany stół pewnie wjedzie
@vaio: sa serwerowe 24V 20A na alle ale niestety cholernie glosne, chociaz wykonane bezkompromisowo. 50W poboru na pracy jalowej lol. Wez meanwella jak w e3p lub jakis o wyzszej wydajnosci to bedzie mozna dac jeszcze cichszy wiatrak