Wpis z mikrobloga

Przeszukałem już chyba każdy możliwy wątek na wykopie odnośnie biurek regulowanych, ale nadal mam problem z podjęciem decyzji, które wybrać.

Po usilnych poszukiwaniach i rozważeniu każdego za i przeciw zostały mi takie 3 biurka:
- UMSTAHL - producent Elzap wersja 140x70
- Elevo Grande wersja 140x68
- Fly-desk - wersja normal (wiem, że można u nich zagadać o inny blat)

Odrzuciłem wszelkiej innej maści biurka kosztujące ponad 2k oraz twory z Ikei oraz stelaże Ergosolid popularne na Allegro. Pierwsze z tego względu, że potrzebuję biurka 140x70, a Ikea takich biurek nie ma w ofercie, a drugie z tego względu, że jest to brandowana chińszczyzna z tendencją do nawalania (jest gdzieś wątek na ten temat na wykopie, gdzie jeden mirek odradzał).

No i teraz pytanie, które z tych biurek wybrać? Wiem, że sporo osób kupiło z fly-desk, ale może są osoby na sali, które z czystym sumieniem polecą np.: biurka Elzap lub Elevo, bo z takimi opiniami się jeszcze nie spotkałem niestety (,)

#biurko #homeoffice #programista15k #pracbaza #pcmasterrace
  • 30
  • Odpowiedz
@whoru: bo z komputera korzystają też inne osoby i regulacja fotela nie rozwiązuje problemu dyskomfortu korzystania - tak też mogłoby być. Przydałoby się jeszcze regulowanie wysokości monitora.
  • Odpowiedz
@whoru: tak bekant jest słaby, mało stabilny. Nie ma sprawy :) ! Tylko ten pilot z ikea do biurka nie jest taki spoko z cyferkami, no ale to już musisz sam wybrać czy Ci odpowiada :)
  • Odpowiedz
@whoru: z pilota czy z biurka ogólnie ? Na pilocie troche brakuje tych predefinowanych wyskości, można niby w apce takie coś utawić, ale w praktyce i tak nie podjedzie sam, tylko trzeba z pilota trzymać do tego momenu.- to mogłoby być lepiej zrobione.
  • Odpowiedz
@whoru: tak jestem zadowlony, oczywiście na początku częściej zmieniałem góra dół, teraz troche mniej - ale wszystkie spotkania nadal staram się robić na stojąco, a na weekendy cały czas jest w górze - wygodnie się podchodzi :)
  • Odpowiedz