Wpis z mikrobloga

Ma ktoś też aktualnie problem z lokalizacja w #pokemongo ? Do południa bez problemów, a od nie dawna nie łapie w ogóle sygnału GPS albo wywala mnie w jakieś randomowe miejsce i tak stoi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
samsung A50


@Kennyy: teoretycznie powinno być wszystko okej. Pytałem, bo im starszy telefon tym starszy moduł GPS. Na Samsungu S4 mini potrafił mi się gubić w lesie, a nawet w parku, na otwartej przestrzeni.
Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy, to wyczyszczenie danych aplikacji PoGo albo całkowity reinstall. Oczywiście będziesz musiał się zalogować ponownie i ustawić takie rzeczy jak dźwięk czy adventure sync. Jeśli to nie zadziała, to niestety nie
  • Odpowiedz
@Bielecki: Niestety nadal to samo. Dziwne bo nagle tak to się stało, nigdy wczesniej nie miałem żadnych problemów więc myslałem że to coś z grą, ale dzięki za próbę pomocy ;)
  • Odpowiedz
@Kennyy: jak ci nie działa gps to zainstaluj fejka i powtarzaj joystickiem swoje ruchy z rzeczywistego świata, jak niantic się przyczepi to przecież nie oszukujesz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kennyy: tez mam a50 i jest lipa w mieszkaniu, ciagle mnie przenosi w randomowe miejsca . Z drugiej strony kroki sie fajnie nabijaja. Mam wrazenie ze ostatnio sie to naislio wczesniej bylo sporadycznie .
  • Odpowiedz
@Azarog: Widocznie coś z A50 jest, to samo w mapach google lokalizacja stoi gdzieś indziej. Nigdy nie miałem na tym telefonie problemów, a od piątku tak się dzieje że w domu nawet nie mogę gry włączyć bo cały czas "gps signal not found"
  • Odpowiedz