Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki,

Chce kupić konsole na już, dla siebie, mam tv 4K, gram głównie w gry typu madden, fifa, NBA i różne bijatyki 1vs1 - mortal kombat, tekken, soul calibur itp, nie wykluczam w przyszłości jakichś innych, zreszta nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, wiec tak:

- ps4 pro - chyba do tego mi najbliżej, ale nie wiem czy nie jest zbyt „pro” dla mnie, bo nie jestem jakimś mega freakiem konsolowym

-ps5 - nie ma nigdzie, a nie chce czekać, z wyglądu obrzydliwa (ale może bym to przeżyła)

-ps4 slim - pierwsza myśl, tylko ze różnica w cenie w stosunku do ps4 pro jest niewielka, wiec może się nie opłaca? A parametry różnią się dość mocno (chyba, nie znam się)

-xbox - nawet nie znam nazw modeli konkretnych i w 90% celuje w PS, ale a nuż ktoś mnie przekona

Doradźcie co się najbardziej opłaca obecnie, waham się głównie pomiędzy ps4 slim/ps4 pro.

#konsole #playstation
  • 5
@Zamaloczasunalogin: Nie wiem z czego się tu cieszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba tylko z tego że w ogóle w cokolwiek gra i rozważa zakup konsoli.
A odpowiadając @bedzieszztegoznana jeśli nie interesują cię exclusivy od Sony to rozważ jeszcze tego Xboxa nowego (series x). Wybór ten poszerzyłby ci wybór gier bo Xbox oferuje pełną kompatybilność wsteczną, czyli jak chcesz to nawet bez problemu pograsz w jakieś starocie
@bedzieszztegoznana: Jeśli PS4 to polecałbym ci zdecydowanie wersję pro bo ona obsługuje 4k, czyli idealnie pod twój telewizor. Wersja slim nie ma wsparcia dla tej rozdzielczości. Ponadto Pro ma po prostu lepsze komponenty, co przekłada się na wydajność (a zatem i płynność) w grach i lepszą grafikę. Z tego co się orientuję możesz też wymienić w niej dysk na SSD i wtedy będą lepsze czasy ładowania gier ( ͡° ͜