Wpis z mikrobloga

Kiedy lewica ma wszystkie karty do gry w pokera, a ty grasz pudełkiem po kartach to "wymówka" nabiera nowego wydźwięku.

Są próby, ale gdy masz przeciwko sobie politpoprawnosc z każdej możliwej strony, jest zwyczajnie ciężko.


@Xodet: Jak do tego doszło, że tępe lewactwo ma więcej pieniędzy niż tacy znawcy ekonomii jak prawicowcy? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
mylisz się nadal myśląc o tych akurat korporacjach jako o zwykłych firmach jak i sugerując, że można im zagrozić jakaś niby konkurencja zdupy. Nawet mając cały hajs Bezosa możesz co najwyżej stworzyć odpowiedniki, których nikt nie będzie używał. Zasięg jest tam gdzie są użytkownicy. Deplatformizacja to zamknięcie ust.


@szpongiel: Wolny rynek wszystko zweryfikuje, c'nie? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@GienekZFabrykiOkienek: mówisz, że lewica jest tępa? Ja tek nie twierdzę.
Jest zdeterminowana, a mając plecy zbudowane z politpoprawnosci może uprawiać skuteczny, miękki faszyzm "kto nie z nami ten przeciwko nam".
  • Odpowiedz
Możesz jeszcze tego nie widzieć ale niczym nie różnisz się od ludzi, popierali rewolucje bolszeiwcką i maoistyczną, chwalili działania Stalina i wybrali do władzy Hitlera.


@szpongiel: argumentum ad hitlerum już w pierwszej odpowiedzi <3

Przeciez piszę że prawica zapracowała na obecny stan rzeczy długotrwałym i sumiennym wypieraniem rzeczywistości :)
  • Odpowiedz
Zasięg jest tam gdzie są użytkownicy.


@szpongiel: Ale w momencie kiedy powstawał myspace, facebook, amazon nie było dla nich skutecznej konkurencji :)

To, zę dla mojej firmy nie ma sensownej konkurencji to powiedz mi co mam zrobić?

Zmusić klientów do ucieczki gdzieś indziej? Oddać Ci udziały? Upaństwowić mnie?
  • Odpowiedz
@szpongiel: Poza tym co państwo ma zrobić? Rozbić facebooka i odgórnei zrobić konkurencyjne portale i zmigrować tam użytkowników?

Wykop upaństwowić połowe userów przenieść na lurkera xDDDDD

a nawet jeśli, to jaką kulturę do zaoferowania ma prawa strona? :D To środki kultury kształtują kulturę społeczeństwa

spektakle, filmy, muzyka, książki.

Smoleńsk i Fałszywa pandemia?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@martwykotek: państwo powinno uniemożliwić banowanie treści/kont użytkowników gigantom BigTech w sytuacji gdy użytkownik nie łamie prawa. Powinni to zrobić póki jeszcze może gdyż BigTech już ma większe wpływy niż niejeden rząd. Jeśli tego nie dostrzegasz albo nie rozumiesz to polecam głębszą refleksję nad tematem.
Więcej tu już nie odpisuję i Tobie również radzę. Cukiergóra Cię po ramieniu i tak nie poklepie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GienekZFabrykiOkienek:

Wolny rynek wszystko zweryfikuje, c'nie?

Gdzieś tak twierdziłem? Wolność gospodarcza jest bardzo ważna ale wolność słowa jest ważniejsza. Najważniejsza.
Regulacje też są potrzebne. Sęk w tym, że powinny chronić słabszych przed silnymi, a nie odwrotnie. Lewica kiedyś zdawała się to rozumieć, a teraz postuluje aby robić na opak. Czemu?
  • Odpowiedz
Lewica kiedyś zdawała się to rozumieć, a teraz postuluje aby robić na opak. Czemu?


@szpongiel: Ależ ja nie jestem lewicowcem, tylko zastanawiam się co sięstało z tymi wolnorynkowcami, którzy cieszyli się że pan drukarz może odmówić drukowania ulotek lgbt

Przeciez one nie łamią prawa. Dlaczego jemu wolno odmówić?

Od jakiego poziomu firmie nie wolno swobodnie zarządzać treścią w swoim serwisie?

Jak mam 100 wyślwietleń na blogu to mogę usuwać, a jak
  • Odpowiedz