Wpis z mikrobloga

Witam, był ktoś z was w szpitalu psychiatrycznym?
Jak to na was wpłyneło pozytywnie/negatywnie?
Opisze po krótce moją sytuacje: Stany lękowe (wcześniej nieleczone) biore alpragen dzięki któremu jestem w stanie czasami się ruszyć z łóżka i inne leki. Ostatnio powiedziałem lekarzowi ile biore alpragenu (0,5) od dwóch do czterech a nawet więcej tabletek dziennie. Powiedział, że organizm jest już pewnie uzależniony i chyba potrzebny będzie szpital, mój lekarz rodzinny który mnie zna też o tym myślał. #!$%@?, boje się... Boje się dalszego cierpienia.
#psychiatria #przegryw #depresja #pytanie #psychiatryk #szpitalpsychiatryczny #nerwica
  • 9
@Brikv: też mnie wysyłali na detoks, ale powiedziałem taki #!$%@?, jak u słonia trąba. Było nieciekawie, ale jakoś się udało. Jak długo bierzesz leki na NL. Pomijając benzo
@Brikv: wiesz, zależy czy mówisz o typowym psychiatryku gdzie spędzasz noc, czy popularnych oddziałach dziennych w których przebywasz od 8 do jakiejś 15 i wracasz do domu na noc. Co do oddziałów dziennych... niektórym pomaga. Psychiatryk gdzie zostajesz na noc - nie polecam, zgnijesz kompletnie wśród ludzi, którzy czują tak jak Ty, a nierzadko znacznie gorzej.

Tylko oddział dzienny jeśli już chcesz iść.

edit: uzależnienia to tylko oddział zamknięty. Uzależnieni nie