Wpis z mikrobloga

@Keris: Ilość statków do PVE na późny etap gry można policzyć na palcach jednej ręki. A gdyby tak zbalansować zarobki tymi statkami w możliwych aktywnościach, by wychodziło podobnie? Ale nie, zawsze była w tej grze jakaś jedna metoda, najszybsza na zrobienie czegoś (ranga/kasa itd. tylko nie zawsze na to, co chciałeś akurat w danym momencie robić) na granicy exploitu, gdzie w innych grach sypałyby się bany i cofki serwera, a tutaj
  • Odpowiedz
  • 3
@Captain90: Tylko dorzucę że najlepsze metody zawsze istniały i istnieć będą. A ludzie robili to co lubią bo in to sprawia przyjemność. Źle zaprojektowana gra to nie wina jej graczy. A w opinii wielu standardowy sposób na równowagę wg frontiera to nerfienie. Nerfili to górnictwo już z 3-4 razy a ludzie i tak wychodzili na swoje. I jestem pewien że ludzie dalej będą. W moim odczuciu głównie powinni zająć się innymi
  • Odpowiedz
@Keris: Gram od niedawna (od czasu jak jest za free ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) więc nie wiem jak było wcześniej ale po załapaniu o co chodzi w miningu i zarobieniu na cobra mk3 i full wypas moduły jeden wypad po painite dał mi ok. 16M kredytów. Nie wiem czy to dużo ale pozwala mi to na zmianę statku. Zastanawiam się co wybrać, mam jakieś 18M i
  • Odpowiedz
  • 0
@poradnikspeleologiczny: Ogólnie wcześniej się dało po kilku(nastu) godzinach (jeśli wiedziałeś z czym to się je) kupić Anacondę. Jeden z najlepszych statków.

AspX to dosyć dobry wielozadaniowy statek, ma niezłą pojemność i całkiem ok ilość i umiejscowienie hardpointów, plus jest drugi albo trzeci pod kątem zasięgu skoku (zwłaszcza po wyinżynierowaniu fsd i zrobieniu go jak najlżejszym)
  • Odpowiedz