Wpis z mikrobloga

@kubal251: Wiesz, kompa też można podłączyć do TV i pograć na padzie z kanapy... Chyba przewaga tkwi w specjalizacji tego urządzenia - odpalasz i już grasz, chociaż nie mam PC, może ktoś mądrzejszy tutaj by się wypowiedział
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubal251: jeszcze dostałbym:
1. Cziterzy na każdym kroku, nawet jak nie ma to i tak nie masz pewności i jak ktoś za dobrze gra to się denerwujesz co mi osobiście psuje granie online
2. Steamy, Gogi, epiki i inne gówna co chwilę się aktualizują i to rozdrabnianie na platformy.
3. Może to już moja ułomność ale co do tv podłączałem to często mam problemy, to rozdzielczość to mi dźwięk nie idzie
1. Cziterzy na każdym kroku, nawet jak nie ma to i tak nie masz pewności i jak ktoś za dobrze gra to się denerwujesz co mi osobiście psuje granie online


@mattz_: https://www.youtube.com/watch?v=fT8mhtirAHQ

2. Steamy, Gogi, epiki i inne gówna co chwilę się aktualizują i to rozdrabnianie na platformy.


prawda, za dużo tego, ale można używać jednej platformy

3. Może to już moja ułomność ale co do tv podłączałem to często mam
@Luccek: bo tak można, a jeśli ktoś tak nie potrafi zrobić to zwyczajnie jego / jej problem. I #!$%@? o trudności z odpalaniem gier.. 21 wiek, to zwykła obsługa PC.

Są zalety konsol nowej generacji - jak np Exy na PS5, czy tam ten quick resume na klocku. Jendak jesli ktoś ma hajs na topowy PC, to powinien zrobić sobie setup topowy PC, plus PS5.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@000loki: no i co że się da na konsolach, jak na PC jest to bardziej powszechne i o wiele łatwiej o cziterow.

Tu nie chodzi o to że nie potrafię jakbyś się postaral pewnie się ogarnął, rozwiązuje pracując codziennie problemy z komputerami i innymi związanymi z tym rzeczami, nie mam chęci ani ochoty bawić się w to w domu. Od kiedy mam konsole wcześniej PS4 teraz xsx nie tęsknię ani trochę
@mattz_: nie no ogólnie to musi byc PC, którego używasz dziennie. Jeśli włączałbym mojego PC tylko po to, żeby na nim grać to ni #!$%@? - wiadomo same aktualizacje sterowników po 2 tygodniach nieużywania PC mogą być uciążliwe. To wiadomo.

Co do cziterów to też się zgadzam, ale w większości mówimy tu o grach Single Player - gdzie nie interesujesz się cziterami. W Fife sam grałem tylko na PS4. Jednak np.
@mattz_: no i jeszcze jedno. Ja osobiście jestem skrzywiony jeśli chodzi o płynność rozgrywki i gry w 30fps są dla mnie po prostu czasami niegrywalne. Niektórzy mają na to po prostu #!$%@?, odpalają konsolę i grają i to też rozumiem :) po prostu IMO, jeśli ktoś ma mocnego PC, to marnuje go nie podpinając go do TV.
@kubal251: This. Od jakiegoś ponad roku nie chce mi się grać na komputerze. Mam tysiąc pińćset gier ale no nie chce mi się nic. Tez właśnie doszedłem do wniosku, ze przez siedzenie 8h w pracy przed kompem nie mam ochoty potem siedzieć i grać. A tak to sobie odpalam konsole i mogę się wygodnie ułożyć.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zxzsound: też od momentu kupienia ps4 na premierę miałem już wyjebongo w granie na kompie. Szarpanie się z jakimiś sterownikami czy innymi gównianym drm to nie na moje nerwy. Szczególnie jak 2 lata temu przeszedłem na Maca to juz całkowicie #!$%@?. Komputer teraz traktuje jak narzędzie pracy a konsole do grania. Nie wyobrażam sobie pracować caly dzień na kompie a potem jeszcze siedzieć tam i grac jak podludzie.
@Luccek: bo można, ale wygoda nawet na kilometr się nie zbliża do konsol gdzie łapiesz pada, wkładasz płytę i grasz. Do tego mroczne czasy konsol się już skończyły, gdzie gry były wydawane dub only i jedyne co można było zrobić to hakować konsolę, żeby zaaplikować undub.
@mattz_:

no i co że się da na konsolach, jak na PC jest to bardziej powszechne i o wiele łatwiej o cziterow.

Cronus zen i max są używane na milionach konsol. Do tego stopnia, że są wykupione we wszystkich możliwych sklepach na zachodzie mimo, że takie znowu tanie nie są.
@kubal251: nie wchodząc w gównoburze nt możliwości podpięcia pc pod tv/projektor, to mam taką obserwację, że mój PC odpala się (w sensie osiąga stan gotowości do włączenia dowolnej gry) wyraźnie szybciej niż moje ps4pro + rzutnik + wzmacniacz (czyli całe multimedialne kombo mające dawać ten komfort gry z kanapy na dużym ekranie). Komputer poniżej minuty, ps4pro powyżej (łącznie z koniecznością "wciśnij przycisk ps na kontrolerze", wyboru konta użytkownika itp). Nie jest