Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#ps5 #pcmasterrace #cyberpunk2077 #gry Cyberpunk 2077 - ogrywac na PC czy PS5? jest gruby dylemat bo ulepszona wersja na nowa generacje ma byc dopiero w 2021 czyli gralbym na wersji z PS4 Pro co mnie srednio satysfakcjonuje bo jestem w stanie odpalic CP77 na PC z ultra + rt (low albo sredni) granie na myszce i klawie w teorii lepiej w fpsa ale nowy pad z PS5 pewnie bedzie mial obsluge nowych bajerow po patchu a jest to serio zajebiste i przyjemne a do tego nie robi mi problemu strzelanie na padzie.Wydaje mi sie tez ze granie na duzym tv mimo wszystko daje lepszy efekt i wczucie sie do gierki niz na monitorze a przynajmniej w moim wypadku ;3 Co myslicie? jaka opcje wybralibyscie na moim miejscu?
  • 24
@sedziakalosz: Mam PC, który to udźwignie, ale biorę na konsole. PC mam podpiętego do TV, ale i tak wygoda na konsolach jest znacznie wyższa. Może gdyby PC uruchamiało się tak, jak konsole ze specjalnym windowsem tylko pod gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam pady z xboxa z nadajnikiem do PC nadajnik BT tez i kabel do TV ale serio nie chce mi sie bawic z przelaczaniem bo po to mam konsole do TV xd


@sedziakalosz: no to jak Ci sie nie chce, to graj na PS4, w 30 klatkach i low detalach :D proste.
@Repulles niektórzy mają telewizor standardowo w salonie / pokoju dziennym z szafką RTV i innymi meblami i postawienie PC-ta i zabawa z kablami nie wchodzi w grę, ze względu na estetykę i komfort.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam pady z xboxa z nadajnikiem do PC nadajnik BT tez i kabel do TV ale serio nie chce mi sie bawic z przelaczaniem bo po to mam konsole do TV xd
@sedziakalosz: no jak jesteś beton to nic Ci nie pomoże.

Btw nie trzeba nic przełączać. Kabel hdmi możesz zostawić na stałe podpięty. Można puścić pod listwą raz i mieć spokój na lata.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NieGodny: jak ktoś ma szafkę rtv i nie może normalnie korzystać z multimediów to ma #!$%@? mieszkanie i wypadałoby to poprawić.

@Fox7er: steam ma tryb big picture. Windows Xbox game bar też chyba oferuje taką funkcjonalność. No i GeForce Experience przez stream również,więc jak masz jakiś android to możesz moonlight skonfigurować i masz od razu listę gier.