Wpis z mikrobloga

@Biszkopcik: @RexxarHell: @klinQQ: Przeciez ten tytul to ironiczne clickbaitowe wyciagniete z kontekstu zdanie wysmiewajace spermiarzy. „Will” oznacza czas przyszly, czyli sprzeda w przyszlosci jak zrobi film, a nic takiego nie bedzie mialo miejsca. Pokazuje jedynie ze jesli juz by do czegos takiego doszlo to bedzie miala odbiorcow na taki „towar”.
@GruzinskiMalarz @hansschrodinger @xorm199 Panowie cos mnie ominelo czy skad takie negatywne parcie? Ona sie gdzies w ogole rozebrala 'porzadnie'? Nagrala jakis softcore? Z tego co wiem to nagrywa nie wiecej niz sie pokazuje w nowych teledyskach. Pokazala gdzies kawalek cycka i o to afera o bycie #!$%@? XD?

Ja tu widze showbiznes i zarabianie na simpach, tylko tyle.
@xorm199 tak o to pytam, uwazam, ze pokazanie cyckow w dzisiejszych czasach jest dalekie od #!$%@? sie XDD zreszta w jakichkolwiek czasach, bez przesady. Jak dla mnie nakrecanie jakiejs negatywnej spirali w jej akurat wypadku to jakies turbo nieporozumienie, serio xd
świat idzie w strone akceptacji takiego zachowania wiec bedzie miala wywalone


@hansschrodinger: oczywiście że tak. Progres wykreował wolność seksualną. Wolność seksualna wykreowała hipergamie, co pomnożyło ilość mężczyzn, która nie znajdzie sobie partnerki, dlatego muszą promować simpowanie i cuckolding jako nic złego aby trzymać napięcie mężczyzn w ryzach.