Wpis z mikrobloga

@nels_marquardt: > Problem z nazwiskiem matki to niby specjalne zabezpieczenie banku i nie na wszystkich urządzeniach pozwala się zalogować ze względów bezpieczeństwa (!)

Co to znaczy nie na wszystkich urządzeniach? Na telefonie w aplikacji i na komputerze mam ten sam błąd z nazwiskiem.
@krzychummm tera się dodzwoniłem na infolinia i okazało się, że moim numerem CIF jest numer z konta kantor alior ( ͡° ͜ʖ ͡°) Koleś odblokował mi możliwość logowania i wszystko trybi jak należy.

Jeżeli ktoś próbuje się zalogować i zamiast podania kody z sms i późnie wyboru obrazka i nadania hasła, ma jakiś nadany obrazek i hasło do wklepania to jest ich zabezpieczenie i prawdopodobnie macie poblokowane konta
@krzychummm mi przed chwilą na infolinii powiedzieli ze T-Mobile przez ostatni czas podobno wyświetlało po zalogowaniu numer klienta służący do zalogowania na Alior.
Mają od wczoraj mnóstwo zgłoszeń, że taki numer wyświetlany nie był i pracują nad możliwością przypomnienia go z poziomu przeglądarki.
Więc albo trzeba czekać (ale nie wiadomo ile, jak długo zajmą im prace), albo załatwić to w oddziale.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzychummm: @vesica: może i był, nie wiem. Olałem to, bo jako klient kantoru walutowego miałem mieć cif aliora. I co? I gówno. Na kantor normalnie się loguję, a do bankowości internetowej po wpisaniu cif prosi mnie niby o hasło ale bez żadnego obrazka i luk do wypełnienia, tylko normalnie jakbym się np. ba wykop logował. Oczywiście hasło nie działa. Próba przypomnienia też nie. Po podaniu pesel, numeru dowodu osobistego, rozmiaru
@jandiabeldrugi to ja mam to samo. Okno logowania wygląda jakbym się logowała na jakąkolwiek gównostronę, też nie mam żadnych luk do uzupełnienia. Żadne próby przypomnienia nie działają xd ale syf
@ChrisWMG: ja już w Alior zamykałem dwa konta i teraz zgadnij człowieku co jest moim loginem, czy stary z Alior Banku, czy ten z Meritum po przeniesieniu do Aliora czy jeszcze inny. Żadnego z resztą nie mam bo do Tmobile logowałem się aliasem. Na infolinię się też nie można dodzwonić - prześladuje mnie ten Alior.
@jandiabeldrugi: CIF na pewno będzie ten z Alior Kantor, bo ja takiego konto posiadam i informacja z takim numerem CIF wyświetlała się przed 28 listopada podczas logowania do T-Mobile Usługi Bankowe. Inna sprawa, że tak jak ktoś pisał wyżej, coś im poszło nie tak i konta zostały zablokowane. Dodzwonić na infolinie się nie idzie, istna tragedia.