Wpis z mikrobloga

Kończy mi się roczny okres próbny na awsie. Zastanawiam się czy jest sens na aktualnym koncie przepiąć numer telefonu na inny a nowe konto założyć z moim głównym numerem telefonu. Czy jeżeli chciałbym kontynuować użytkowanie awsa na nowym koncie z przepiętym numerem telefonu, który wcześniej był sparowany z innym kontem to będzie to wyłapane przez jakąś ichniejsza walidację podczas rejestracji? W większości będę korzystał tylko z Elastic Beanstalk, EC2 i Cognito. Jeżeli według was taka ekwilibrystyka nie jest tego warta to proszę o sugestie.
#aws
#programowanie
  • 7
Jest to też rozwiązanie, jak mniemam beanstalk będzie najdroższą przygodą z tych wyżej wymienionych? Mam w planach robić cert na dev aws z racji sporego budżetu w firmie na materiały i same egzaminy dlatego zależy mi, żeby mieć jak najwięcej realnej styczności z awsem.
@MyNameIsJefff Narazie tymczasowo hobbystycznie, z racji tego, że aktualną aplikację niekomercyjną chcę oprzeć na awsie. W przyszłości chcę pracować jako Java + AWS Cloud ale zobaczę jak sytuacja się rozwinie. Do tej porty komercyjnie z awsem miałem tylko do czynienia z DB2 z racji konieczności wykonania sporej migracji danych a że był to jeden z ciekawszych tematów to chcę w to iść.