Wpis z mikrobloga

#allegro #blackfriday #iphone

"Kupiłem" w piątek iphona 11 64 gb białego w cenie 2699 zł, jako sposób płantości wybrałem raty z mbankiem, przez to że był weekend na potwierdzenie otrzymania rat musiałem poczekać do dzisiaj. Dostaje umowe od mbanku, wypełniam wszystko, dostaje sianko a tu telefonu nie ma bo wyprzedane. Czy to nie powinno być tak że jak wypełniam ten wniosek o raty to ta sztuka się rezerwuje? Przecież to bez sensu że tak nie ma, co teraz (,)
  • 8
  • Odpowiedz
Czy to nie powinno być tak że jak wypełniam ten wniosek o raty to ta sztuka się rezerwuje?


@bytigeh: tak powinno być. Poza tym #!$%@? nie bank, jak w Media Markt kupuję z ratami BZWBK to oni tam nawet po nocach w weekendy siedzą i te kredyty klepią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ks2m: to zależy czy warunki ryzyka kredytowego pozwalają na podjęcie decyzji automatycznie czy musi to zrobić analityk. Jak system nie potrafi podjąć decyzji to oddaje to analitykowi, a analityk przychodzi do roboty w poniedziałek rano.
  • Odpowiedz
@ayyy_lmao @ks2m : dostałem już info w piątek że dostane te raty, odrazu przez system, potwierdzenie tożsamości przelewem musiało poczekać na poniedziałek bo weekend ()
  • Odpowiedz
@ks2m: I to jest #!$%@? na maxa bo zaraz po wypełnieniu wniosku dostałem info na maila "Dzień dobry,

miło nam przekazać, że przyznaliśmy Ci pożyczkę w kwocie 2711,99 PLN." #!$%@?
  • Odpowiedz
@bytigeh: Dostaje potwierdzenie od systemu że dostane raty, system czeka tylko na potwierdzenie tożsamości. Dla mnie powinno być to zarezerwowane. @allegro_pl dzięki za zrobienie mi świąt ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz