Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No i chyba rozwaliłam dobrze rokująca znajomość mówiąc facetowi ze jestem o niego zazdrosna :( Postawiłam na szczerość i mu napisałam ze jestem zazdrosna o dziewczynę z która dużo rozmawia, zna ja od niedawna, jest wolna i atrakcyjna, a on powiedział ze to bzdura, ze nie chce o tym gadać i się do mnie nie odzywa. Nie wiem co robić. Nie robiłam żadnych awantur po prostu mu się otworzyłam a on się chyba przestraszył ze będę jakaś zaborcza :( boje się ze to koniec. Żałuje teraz ze to powiedziałam ale serio mi to dokuczalo i nic się nawet nie odzywałam, chciałam z nim pogadać żeby mnie jakoś uspokoił a on to totalnie zbagatelizował :( Nie wiem czy pisać do niego i go przeprosić?
#zwiazki #zalesie #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc52baf1831d2000bfc132a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania:

Nie wiem czy pisać do niego i go przeprosić?


Dziewczyno czy Ty nie masz do siebie żadnego szacunku czy może jesteś wyjątkowo naiwna? Za co Ty chcesz go przepraszać?

Lepiej zastanów się czy on nadaje się na partnera do związku i czy warto jest kontynuować znajomość z kimś kto nie potrafi rozwiązywać problemów i stosuje względem Ciebie bierną agresję w postaci nieodzywania się do Ciebie. Chciałabyś z kimś takim stworzyć
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesli twierdzisz, ze "jestes normalna" i nie masz kompleksow, to nic zlego nie zrobilas.
Ale dla kontr przyklady moja eks niby nie byla zazdrosna, ale robila wszystko abym nie spojrzal na inna kobiete na miescie lub nie gadal wiecej niz minte z obca kobieta na imprezie wsrod znajomych.
Jesli take zachowania sa ci obce i powiedizalas co czulas, to nic zlego nie zrobilas a on zachowal sie jak burak.