Wpis z mikrobloga

@paliusz Zależy to od twojej promocji. Jeżeli jest to paczka usług to rezygnacja idzie na wszystko. Jeżeli oddzielne promocje na każdą usługę (z innym numerem) to tylko z telewizji możesz bezpłatnie zrezygnować
@paliusz Nie mogę edytować komentarza #!$%@? wie czemu więc spinguje jeszcze raz ¯_(ツ)_/¯

Dodatkowo jeżeli zawierałeś umowę po 7 lipca 2020 to Cię to nie dotyczy bo tam juz kanały Polsatu nie były gwarantowane
@Chibss: Dzięki, tym razem coś mnie tknęło i pod koniec kwietnia przedłużyłem umowę.
Zobaczymy - może uda mi się coś wynegocjować. A jak nie to prawdopodobnie rozwiążę umowę - doszedłem do wniosku że ostatnio nie oglądam w ogóle kablówki ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chibss: o jakim numerze mówisz? Bo ja jestem w podobnej sytuacji, brałem promocję na paczkę, ale na fakturach mam rozdzieloną płatność na TV i Internet
@dax13 Numer promocji musi być taki sam. W przypadku paczki zarówno internet jak i telewizja będą miały promocje 345/2020 a gdy to nie będzie paczką to przykładowo internet będzie miał promocje 344/2020 a telewizja 329/2019 przykładowo oczywiście
@Dax13: Jeśli zamawiałeś usługę telefonicznie to powinieneś mieć regulamin usługi.
Z tego co rozumiem, jeśli mam paczkę TV + internet np
2019/716/1-3 „Wynegocjuj swoją cenę – Digital TV i Internet STOP 24 E4FS /S”
To rozwiążę umowę na internet oraz TV.

Natomiast kiedyś miałem osobno:
2018/222 „Internet 120Mb+ z MegaBSM w Paczce 24 EF /N”
oraz
2018/209 „Digital TV w MMP_24 m-ce z V3 /N”
więc w takim wypadku rozwiązałbym umowę
@Dax13: Tak, będę to robić jutro. Jakiś gościu na ich profilu opisała rozmowę na infolinii:
https://www.facebook.com/MultimediaPolskaSA/posts/3547429905334954?comment_id=3548345281910083&reply_comment_id=3550428435035101&__cft__[0]=AZUXOCRWuIpWSiJAjeOQr9ThEyQCzToMjixoNIoNHWW77h44xQlK22Ykjm9CC2kFmsBe5-96gYNRttL-ZSS0ml67vhwsuzdidvwjsPCA7lxf06lOV1LVkUX9Sp2iP6JIZjzI-vfFz0ILfsK71Bwgm&tn_=R

Pewnie internet ma 60MBit/s więc dlatego tak tanio. Natomiast planuję negocjować umowę na internet i zejść conajmniej do warunków jakie oferuje Vectra (która to kupiła Multimedię BTW) tj 55zł/msc za 600/60MBit/s + brak zobowiązania jeśli chodzi o długość umowy. Jak się nie uda to zapewne i tak skorzystam z
@paliusz: Dostałeś pewnie wykaz kanałów obowiązujących od 01.21. U Ciebie też są tam te polstowskie kanały? To w sumie będą dostępne, czy nie?... Też dostałam info, że kasują np news, czy sport, a w wykazie jak byk widnieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ewataewa: tak, dostałem - tylko że one nie mają już gwarancji operatora. Czyli są, ale nie muszą być w przyszłości. To jest jedyna różnica - podobno 20 grudnia mają wiedzieć więcej czy jednak zostaje czy może zaproponują inne kanały.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ewataewa: dlatego ja nie chcę czekać - canal+ sport na pewno nie zobaczymy, a tv w ostatnim czasie nie mam czasu oglądać. Trzeba też pamiętać, że w umowie mają śmieszne kary za nieoddanie sprzętu - a po 20 grudnia albo poczta nadać albo liczyć na to, że biuro terenowe będzie czynne.
@paliusz: jak sytuacja u Ciebie? mi powiedzieli że pomimo, że mam jedną umowę do telewizji i Internetu to mogę wypowiedzieć jedynie telewizję bez płacenia kary ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Dax13: Dostałem informację, że wypowiadam TV i Internet i jeśli chcę to mogę pozostać tylko przy internecie gdybym chciał (54zł/msc za 300Mbit). Po za tym - mają jeszcze ofertę przejścia do Vectry np tylko z internetem i czekam na informację zwrotną jak ma wyglądać ta oferta.
Kontaktowałeś się pod numerem 24 357 50 48 czy zwykłym BOK?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paliusz: Tak dzwoniłem pod ten numer i mi powiedzieli że mogę zrezygnować tylko z TV, co jest dla mnie bez sensu bo mam jedną umowę do Internetu i TV
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dax13: Chodzi też o to aby na umowie w pakiecie były razem - 2 lata temu miałem niby jedną umowę, ale tv i internet były osobno (2 pakiety). Jakie masz numer paczek/promocji na umowie? W komentarzu gdzieś wyżej podałem moje przykłady.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dax13: co udało mi się osiągnąć. Zmiana aktualnej umowy z 24 na 12 miesięcy, obniżenie kwoty abonamentu o 15 procent. Za hbo go + super box + 300mbit + moduł cam ci+ wychodzi mi teraz 88zl zamiast 104. W przypadku przejścia umowy na Vectre miałem chyba zbyt wygórowane wymagania.