Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@thewickerman88: niby racja, ale sprawdzając godzinę jak często zwracasz uwagę na sekundnik? Bo ja sporadycznie... Cyk, godzina wudziesta minut fafnaście i tyle.

@fu_gg dziwnie to wygląda w salonach kiedy leży takich Citkow kilka-kilkanaście to wszystkie tykają równo.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thewickerman88: jeśli wskazówka trafia perfekcyjnie równo w indeksy to też może cieszyć oko, w dodatku Eco drive jest bardzo bardzo cichy i nie trzeba go wynosić do innego pokoju jak Timexa

@fi9o: na pewno lepiej od Seiko 5 nie ruszanego od tygodni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
niby racja, ale sprawdzając godzinę jak często zwracasz uwagę na sekundnik?


@fi9o: po zakupie pierwszego automatu zaczęło mnie to drażnić. No może za ostre słowo. Nie tyle drażni, co wygląda nienaturalnie dla mnie. W tej chwili mam już tylko dwa kwarce ze wskazówkami, jeden bez sekundnika, drugi chrono z małą sekundą i praktycznie problem się rozwiązał. ;)

kiedyś kupię sobie coś z synchronizacją,


@Dominik80: też czasami myślę o tym, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jihaad: jestem trochę ograniczony przez pracę, bo po prostu w lab nie warto używać niczego dobrego. Wysokie temperatury, ciekawe substancje chemiczne, rozpuszczalniki, ogólnie trochę czynników, które mogą sporo narozrabiać. I tu Casio za pół złotego wygrywa...

Z drugiej strony w lockdown ie głupio trochę wracać do domu i zakładać zegarek, żeby wyjąć naczynia ze zmywarki hehe...
@fi9o: no ja miałem już Citizena eco-drive, miałem też radio controlled, ale nie do końca designem spełniały moje oczekiwania. Nie były złe, nie były brzydkie, ale na ich miejsce znalazłem inne, oba automaty.
A nie jestem kolekcjonerem. Potrzebuję (chcę) mieć kilka zegarków, z których każdy jest inny i tyle.
Na dzień dzisiejszy nie planuję żadnych zakupów, bo właśnie jedynie Citek radiowy lub satelitarny wchodziłby w grę, jednak nie ma na rynku