Wpis z mikrobloga

Cześć, dostałem takie statusy na paczce: Zatrzymanie przez urząd celny; Zatrzymanie w cle, już się szykowałem na otrzymanie pisma od celnego, ale niedawno pojawił się status "Wysłanie przesyłki". Zwolnili z cła czy dostanę przy pobraniu? Paczka wartości 14$, nie wiem ile chińczyk zadeklarował, ale w środku jest Epapieros, więc tego się obawiam.

#aliexpress #alipaczka #werwarszawa
#tracking
  • 10
Zwolnili z cła czy dostanę przy pobraniu?


@markowar: Tak.

ciężko odpowiedzieć


Nie - zadałeś źle skonstruowane pytanie, to dostałeś odpowiedź i sugestię.
Bezmyślnie przepisałeś pytanie be zmian i liczysz na cud.
No to nie tym razem.
:-)

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@markowar: zależy jakie masz statusy. Podałeś za mało informacji. Jeśli podlegasz pod inny wer niż warszawa to zapewne do niego idzie przesyłka i oni zdecydują. Jeśli będzie status ,,zwolnione przez urząd celny'' wtedy możesz się wyluzować
Może też nie być tego statusu.
@mark2020: @plonez80: Tracking paczki to LX946467672NL, w WER Warszawa pojawiły się statusy:"Zatrzymanie przez urząd celny" oraz następnie "Zatrzymanie w cle". W takiej sytuacji bez wątpienia czekam na list od UC z prośbą o podanie informacji, ale nagle pojawia się status "Przekazanie do lokalnego urzędu pocztowo-celnego" i "wysłanie przesyłki [WER] Warszawa", potem jakby było mało to paczka pojawia się w WER Komorniki, skąd leci do PP POZNAŃ 102 ze statusem "Zatrzymanie
Dzisiaj dostałem paczkę, na paczce naklejka "Towary niespełniające warunków określonych w art. 28 i 29 Traktatu o funkcjonowaniu Unii Europejskiej", ale żadnego listu od celnego nie ma. Uszło na sucho czy nadal będą kombinować?