Wpis z mikrobloga

Mordy przygotowałem dla was listę profesji, w których jest duże ryzyko trafienia na p0lke:

- trener personalny - uzależnione od endorfin karynki skaczące po bolcach kolegów adonisów z siłowni

- fryzjerka - karynki wiejskie oraz miejskie, przeważnie tępe dzidy, dużo LGBT

- makijażystka / kosmetolog - z takim rakiem raz mieszkałem, światopogląd ograniczony do dbania o mordę

- barmanka - picie w pracy, powroty do domu codziennie o innej godzinie. Często afterek po robocie i przyjęcie bolca

- pielęgniarka / służba zdrowia - piguły niby empatyczne i troskliwe, a jednak często szlaufy

- studentka finansów - z mojego otoczenia jak laski szły na finanse, to były gold diggery odkąd pamiętam - już mamusia uczy wiele lasek "do czego służą mężczyźni"

- sklepowa - karynki wiejskie oraz miejskie. Znacie ten typ

- pracownik wypożyczalni / salonu aut ekskluzywnych - kolejne miejsce, gdzie laski udają się szukać chadów i betabankomatów. Jeśli jest to salon Porsche, to myślisz że czego ta laska tam szuka? Ona nawet się nie zna na samochodach

- stewardessa - wiele z nich szuka zagranicznych biznesowych mężów będących w delegacji albo mają crushe na pilotów

Oczywiście jest to moja luźna obserwacja. Zachęcam do dodania swoich własnych typów w komentarzach.

#p0lka #blackpill #redpill #przegryw #takaprawda
Pobierz kosmiczny_dzejson - Mordy przygotowałem dla was listę profesji, w których jest duże r...
źródło: comment_1606813477x8na3c37Bk0eWAKLofluIO.jpg
  • 15
@Pavulenko: @2-aminopirydyna: i widzicie tu tkwi wasz błąd. Takie wybrzydzanie to byłaby dobra rzecz na rynku matrymonialnym. Różowe najchętniej chcą rozwojowego chada z dużej korporacji, a wy się wstydzicie narzucić lekki filtr na karyny fryzjerki ¯\_(ツ)_/¯

Dlatego robol zawsze będzie nikim w oczach p0lki, a laski po zawodówce nadal będą znajdywać dobry betabankomat.
@kosmiczny_dzejson: chodzilo mi raczej o to, ze jak jakakolwiek laska idzie do roboty i cos robi to ma duzego plusa jako czlowiek niz jakas laska co lezy i wykorzystuje frajerow, albo sie sprzedaje na onlyfans spermiarzom. Wiadomo ze sa p0lki ale jak jakakolwiek p0lka pracuje to ma wiekszego plusa niz te co nic nie robia i wykorzystuja frajerow.
@kosmiczny_dzejson: cos w tym jest, ale nadal nie klasyfikowałabym po zawodzie. To pozorna korelacja. Lepiej klasyfikować po domu z którego się wywodzi, wychowaniu jakie ktoś otrzymał. Tu jesteś bliżej prawdy, niż przy ocenianiu czyjejś rozwiązłości seksualnej po zawodzie, który wykonuje :P