Wpis z mikrobloga

to największy problem jest z tymi ledowymi światłami, i to faktycznie jest nieprzyjemne ale to jest nic przy światłach przednich w nowych autach ledy sredy lasery #!$%@? dzikie węże jak to jest dopuszczone to ja nie jestem w stanie tego pojąć. Oślepia strasznie i nie, żadne poziomowanie czy matrix sratrix led nie sprawia, że nie oślepiają
Pobierz bendarowski - to największy problem jest z tymi ledowymi światłami, i to faktycznie j...
źródło: comment_1606893498zRUGxcgklZlIjgBDfKkI0Q.jpg
Przecież kierowca za wami jest oślepiany


@pawelkoszalin2: XD nie rozśmieszaj mnie. Odsuń się od auta poprzedzającego na 10m to nie będzie problemu. A jak ktoś używa przeciwmgielnych na autostradzie przy mgle, której widoczność jest większa niż ustawowe 50m, a mniejsza niż powiedzmy 100m (co jest wybitnie niewielką przejrzystością na autostradzie przy prędkości 140km/h) to też Cię oślepia?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@karolek_z_naklejkowa: może co kraj to przepisy, nie wiem, wiem jak to działa bo też kiedyś mnie to dziwiło i sprawdzałem ale po prostu na auto hold światła stopu nie gasną. Wcześniej miałem golfa 2015, teraz mam rocznik 2019, oba mają auto hold i zachowuje się tak samo.