Wpis z mikrobloga

@Andreth: https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-7-letni-martin-ma-autyzm-rodzina-uciekla-z-holandii-i-stara-,nId,4616750 mylisz się - poseł PIS'u pomylił fakty, dziecko nie miało być zabite, a zabrane rodzicom (z resztą zgodnie z treścią artykułu - dziecko zostało im zabrane i było trzymane przez 13 miesięcy w internacie bez możliwości kontaktu z rodzicami), którzy chcieli je mieć przy sobie dlatego uciekli do Polski... nie róbcie kur*y z logiki
@blablalbla: Ja mam wrażenie, że ten cały szur-ruch który szaleje na świecie od kilku lat, to po prostu wynik wejścia boomerów do internetu. Ludzie nie przyzwyczajeni i nie rozumiejący medium, jakim jest internet, zwyczajnie nie potrafią tak dobrze weryfikować informacji, które konsumują. Do tego nie wiedzą, jak działają algorytmy polecania i są przekonani, że przecież wszyscy dookoła wiedzą to samo, co oni.

Cała skuteczność propagandy polega na tym, że po którymś
Ja mam wrażenie, że ten cały szur-ruch który szaleje na świecie od kilku lat, to po prostu wynik wejścia boomerów do internetu. Ludzie nie przyzwyczajeni i nie rozumiejący medium, jakim jest internet, zwyczajnie nie potrafią tak dobrze weryfikować informacji, które konsumują. Do tego nie wiedzą, jak działają algorytmy polecania i są przekonani, że przecież wszyscy dookoła wiedzą to samo, co oni.


@TenTypZez: Tyle że młodzi, którzy dorastali w świecie z internetem
@R187: Przekaz PiS-u i jego przybudówek jest taki, że Holandia to razem z krajami skandynawskimi forpoczta cywilizacji śmierci, więc działacze tej partii ulegają efektowi potwierdzenia i łykają to, co utwierdza ich w tym przekonaniu. :)