Wpis z mikrobloga

Zmieniło się może coś z legalnością fenylopiracetamu i adrafinilu w Polsce/EU? Z swissherbal zniknęło (w sensie niedostępne) i widziałem mirek @Level100 pisał 5 miesięcy temu, że Unia zakaże obu środków, ale nic na ten temat nie mogę znaleźć więcej. Planuję zamówienie z nootropicsdepot i nie chcę przypału ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Dodatkowo, ma ktoś doświadczenie z zamawianiem nootropów z nootropicsdepot lub innego źródełka z USA w większej ilości, powiedzmy za 1k zł.? Chodzi o czepialskość kochanych polskich celników.
#nootropy #narkotykizawszespoko #fenylopiracetam #adrafinil #modafinil
  • 20
  • Odpowiedz
@BaltasarGracian
Ja zamawiałem kilka razy z nootropics depot i nie było problemów. Z tego co wiem to musi być więcej opakowań jednej substancji, żeby mogli się przyczepić, no chyba, że faktycznie dana substancja jest nielegalna. Byłaby to wielka szkoda, bo fenylopiracetam sobie cenię...
  • Odpowiedz
@mindrape: dzięki, właśnie się zastanawiam czy brać wszystko na raz (6 różnych nootropów za 300usd) czy rozbić w czasie na kilka zamówień i płacić za wysyłkę kilka razy, dubli opakowań nie ma, ale nie wiem czy nie będą grzebać z powodu wyższej kwoty i większej paczki :P
@mindrape @Jakis_Leszek, moglibyście krótko opisać jak na was działa fenylopiracetam i za co go tak cenicie?
  • Odpowiedz
@BaltasarGracian
No działa jak powinien czyli zwiększa skupienie, lekka stymulacja, jednocześnie bez wzrostu nerwowości.

Jeśli wszystkie substancje są dozwolone to chyba nie mają prawa robić problemów o ile w każdym opakowaniu jest inny specyfik.Przy większej ilości jednego produktu mogliby Ci co najwyżej doliczyć cło i z tego co pamiętam to musiałby być 6 opakowań lub więcej jednego produktu.
  • Odpowiedz
@BaltasarGracian: nie powinni. To jest legalne.

W skrócie pobudza do działania, daje mega clear head. I boosta do „myślenia” musisz sam spróbować. Tez lepiej się ćwiczy.

Minusy trudniej zasnąć.

Jak chcesz wiedzieć coś konkretnego to pytaj
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek @mindrape
Dostałem odpowiedź od swissa więc wołam bo może was to zainteresować. Sprawa jest taka, że prawo coraz bardziej restrykcyjne odnośnie adrafinilu i go wycofują, a zamiast niego będzie hydrafinil. Co do fenylopiracetamu to są problemy z dostępnością u źródła i przez kilka następnych miesięcy w formie sypkiej nie będzie u nich dostępny (jedynie w kapsułkach w miksie z DMAE) więc jak sądzę z legalnością dalej wszystko ok.
  • Odpowiedz
@findmeandkillme: dzięki, a pamiętasz może ile około dowalili tych opłat VAT/cła procentowo? Chodzi o rząd wielkości 10, 20 czy może 50 procent. Próbowałem szukać informacji w tym isztarze czy jak to się tam zwie i nie mogłem się doszukać odpowiedniej kategorii.
  • Odpowiedz
z tego co pamietam cos ok 20-30% a zamwialem za ok 300-400usd ale paczka nie byla taka mala. Inne zamowienie za 200-300usd przechodzily bez problem. raz chyba musialem wyslac screen z zamowieniem
  • Odpowiedz
@findmeandkillme Jedno pytanie -:jako metodę dostawy wybierałeś Standard Mail ? Wielka przepaść między tą metodą dostawy za 11USD, a najtańszym kurierem od 50USD :( pamiętasz jak długo czekałeś na doręczenie przesyłki ?
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: Przymierzam się do zakupu fenylopiracetamu w celu upregulacji rec. dopaminowych, gaba, androgenowych. Czy miesięczna terapia przyniesie skutek i zostawi pozytywne długofalowe efekty, czy jednak działa tylko doraźnie jak L-DOPA i nie przyczynia się do upregulacji bardziej niż np. urydyna?
  • Odpowiedz
@mindrape: Trochę odświeżę stary wątek. Przejrzałem ten sklep, ale nie rzuciło mi się w oczy nic, czego nie mógłbym dostać w polsce. Możliwe, że po prostu jakieś nazwy nie są mi znane. Jest coś tam takiego, dlaczego warto zamawiać aż z USA?
  • Odpowiedz
@Jacenty84:
Spotkałem się z opiniami, że to dobra firma i osobiście również nie miałem nigdy zastrzeżeń co do działania, więc na pewno pewniejsze od jakiś nieznanych marek np. z allegro.

Kiedyś też porównywałem jakieś konkretne produkty z często polecanym swissherbal i wychodziło mi, że ten sklep ze Stanów jest sporo tańszy. Nie ma innych powodów.
Jak znajdziesz sprawdzony i polecany sklep w Polsce, z podobnymi cenami to jak najbardziej można zamówić.
  • Odpowiedz