Wpis z mikrobloga

Mój pierwszy prawdziwy perfum. Zawsze mi było szkoda kasy na coś takiego i leciałem na mexxie/oldspice taty lub na bazarkowych Armanich. Teraz przepracowałem wakacje, stypendium jest z uczelni to i postanowiłem sobie kupić zapaszka

Mi się podoba ().

Witam wszystkich na tagu #perfumy ( )
Cooperr - Mój pierwszy prawdziwy perfum. Zawsze mi było szkoda kasy na coś takiego i ...

źródło: comment_16069067816PI80xRTAP42MSWB90Mv6z.jpg

Pobierz
  • 105
@Cooperr: Zajrzyj na http://belkatagu.online
Jak będziesz miał możliwość to przejdź się do Sephory, Douglasa czy Notino i powąchaj zapachy które tam znajdziesz, te ktore Ci siada, sprobuj kupić od Mireczkow z tagu po 5-10ml, będziesz mógł spokojnie przetestować na sobie i określić co na Tobie dobrze lezy, a po czym dziewczyna każe Ci wyjść z mieszkania. Odlewki możesz później dalej odsprzedać i kupić flakony tego co siadło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Cooperr: Miras my tu chcemy Ci uświadomić że można kupić lepsze i zdecydowanie tańsze perfumy, jak je już w wypsikasz przeczytaj poradnik w belce tagu a na pewno będziesz zadowolony ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Cooperr: Miałem próbkę tego Bossika, zapach fajny mierząc go miarą tego typu zapachów - taki mega świeży lekko cytrusowy żel pod prysznic, tak mi się wtedy skojarzył. Możesz dać znać jak trwałość i projekcja? Czy po 2h będzie ślad jakiś po nim w ogóle? :)
@Cooperr: Dobra nie słuchaj typów którzy kupują flakony po 1000 zł psikają się nimi w domu i siedzą przed kompem.
Używam między innymi tych perfum od ponad 10 lat, jak byłem w liceum to laski na nie niesamowicie leciały ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedynie co, to miałem wrażenie że kiedyś były dużo trwalsze, zapach utrzymywał się bardzo długo.