Wpis z mikrobloga

@ZlodziejBilonownic: powiem tak, mialem mazde 626, na zapasie w bagazniku nowiutka chyba nigdy nie uzywana opone chyba michelina, z tym ze z 1998 r., na zlomie byla druga taka mazda, z ktorej bralem czesci i okazalo sie ze na zapasie ma identyko nowke opone, z 1999 r. Zajaralem sie i zalozylem na przod te 2 nowe opony, na tyl jakies mlodsze ale bardziej zuzyte. Te nowe mialy jakies 20 lat(ʘ
@ZlodziejBilonownic: @Czaajnik: Jak bieżnik jest prawie równy znacznikowi to ma jakies 2-3 mm. Na zimę i błoto posniegowe trochę na mój gust za mało. Opony które są starsze niż 5 -6 lat twardnieją i mają mniejszą przyczepność. Jak się załozy nowy komplet wyraźnie czuć lepsza przyczepność. Wiem z doświadczenia. Tak więc gorąco zachęcam nie cebulić na rzeczy która odpowiada za drogę hamowania i stabilnośc jazdy w zakrętach itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@klark: @NoTakByloNieZmyslam: @nunu85: @janbubula: @Koniorro: @math1982: @math1982: @ZlodziejBilonownic:

Dziena Mirasy. Pluski poszły. Ostatecznie jednak z 4 i tak rozwaliłem więc musiałem kupić nową. Postanowiłem na ten sezon kupić 2 sztuki i dać je na przód. Z 3 pozostałych jedną na śmieci a dwie najlepsze na tył. Zimę przepekam. Zresztą jak będzie tyle śniegu w moim rejonie co ostatnie lata to w ogóle mogę nie