Wpis z mikrobloga

@Napromieniowany__: @Desolator: Zamówiłem Sobie Visiona 3080 16 października w x-kom, i oczywiście żadnych informacji, przez miesiąc, nie mogą odpowiedzieć, który w kolejce jestem. Wkurzyłem się, postanowiłem że zacznę pilnować MediaExpert, bo tam sprzedają to co mają, a że zmieniła mi się koncepcja, to wziąłem Aorus Master, przepłacone 200zł względem x-kom, ale prawdziwe, istniejące ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odbiór na następny dzień, w sklepie, jak się zbierałem
@zomerstm: Ja czekam na 3070 gdzie dostępność jest niby lepsza niż 3080, jak dzwoniłem do nich to też mi nie chcieli powiedzieć który jestem w kolejce, że niby nie ma takiej możliwości.Generalnie przed zakupem tej karty złożyłem sobie kompa w xkomie i wszystko przebiegło wzorowo, a z tymi Rtxami postępują niezbyt w porządku.Pozamrażali ludziom kasę, bo wystawiali karty na sprzedaż nie wiedząc kiedy będą mogli je dostarczyć, a teraz ludzie się
@Ambiens: jeśli jest "kup teraz", to jest dostępne. Jeśli jest "sprawdź i kup sklepie", to mam wrażenie, że to jest jakiś ich techniczny nuans, że poszło do odbioru do sklepu i czeka na odbiór, a nie jest tam faktycznie dostępne, ale to trzeba by się dowiedzieć w tym sklepie stacjonarnym w którym to jest. To zresztą nawet wynika z kodu strony, bo nie ukrywam, że zrobiłem Sobie mały skrypcik ( ͡
@zomerstm: Śledzę wątek na pclabie i wynika, że z niego realizują zamówienia po cenach z dnia premiery. Tylko że idzie im to strasznie wolno, teraz są około zamówień z godziny 15:05 ( ͡° ͜ʖ ͡°) W takim tempie to może kartę zobaczę do końca przyszłego roku, a jak ktoś zamówił o 16:00 to nie wiem czy się wyrobią przed premierą kolejnej generacji 4XXX :P Gdybym wiedział, że
@Desolator: no ja zamawiałem Visiona późno, już świadomy problemów, dlatego wziąłem go do sklepu, a potem zmienili na pobranie, jak pozamykali galerię, więc byłem w komfortowej sytuacji, bez presji. A że cały komp z 5900X złożony, czekał już tylko na grafę, a w dodatku miałem urlop, to stwierdziłem, że chrzanie to i najwyżej przepłacę na MediaExpert. Suma sumarum, przepłaciłem jakieś 200zł, względem xKom, więc nie tak źle, a że zmieniłem model