Wpis z mikrobloga

Czy kogoś też oszukał majfrend z oficjalnego sklepu #oclean na #aliexpress ? 23.11 kupione z polskiego magazynu szczoteczki, końcówki i sterylizator. Godzinę przed terminem wpisał fejkowy nr trackingowy, a dzisiaj mi pisze że paczka zaginęła i może mi to wysłać z Chin. Ale mnie #!$%@?ł, zakładam że nie tylko mnie tak zrobił bo podał link do przedmiotu za 1 centa i powiedział żeby to kupić i w komentarzu napisać co ma mi dosłać, no i jak pierwszy raz kliknąłem to było tego naście sztuk a za kilka minut nie było już nic. Więc pewnie inni poszkodowani są.
Wołam @AliPaczka bo może będziesz najlepiej wiedział co w takiej sytuacji najkorzystniejszej zrobić.
  • 13
@jakubek69 tylko mi zależy żeby tą szczoteczkę dostać, nie chcę kasy.
@widmo82 trochę nieprecyzyjnie to napisałem, bo majfrend ma dosłać tylko końcówki z Chin, cała wiadomość:
"Hello friend,
We just got notification from the shipping agency that your parcel was lost, please accept our sincerely apologize.

Currently we do not have P5 in poland.
Can we send other items from poland and P5 from HK warheouse?

If you agree, please make an
@szuineg: W zeszłym roku też "z okazji"1111 załatwił mnie super-renomowany, oficjalny sklep CCTV. Straciłem świetne kupony ali i sklepu, masę czasu a do tego, przy płatności curve byłem do tyłu (w PLN) ze względu na różnice kursu z dnia zakupu i zwrotu środków. Nie ma reguły, nie ma świetych. W sumie Ali to taka forma gry.
@mark2020 to z różnicą kursu to mnie zdziwiłeś bo już kilka razy miałem zwrot z Ali, zawsze płacę curve i zawsze jest to identyczną kwota w PLN. Zazwyczaj miałbym więcej bo tak się składało że jak kupowałem to dolar był tańszy a potem droższy, ale zwrot na karcie docelowej był zawsze co do grosza taki sam.
@szuineg: Bo to był bardzo dziwny zwrot. Rozbity na części mimo, że dotyczył jednej transakcji. Uznałem, że to dlatego, że zakup dotyczył wielu przedmiotów a zwrot tylko jednego. Z grubsza się zgadzało, odpuściłem.
@szuineg: Trochę wyluzuj. Pewnie się pomylili przy wystawianiu oferty i za dużo było z PL, albo mają jakieś inne problemy logistyczne. Gdyby chciał Ciebie oszukać to by nie proponował wysyłki z Chin. Kupiłeś z dobrymi kuponami to się zgódź na jego propozycję i podajcie sobie ręce na zgodę.