Wpis z mikrobloga

@BartekLbn91 Ja siedzę, bo jestem tam od 20 lat, a dla mnie nie jest tam drogo, mam najwyższy pakiet telewizji, dwa dekodery, internet 300mb/s i wychodzi mi 100 zł teraz, bo jeszcze pakiet sportowy jest dobrany, gdzie u konkurencji wychodzi sporo więcej (przykład mojej babci, gdzie miała tylko TV w multimediach chociażby, a wychodziło jej 3/4 mojej kwoty), a też u mnie nigdy prawie nie ma żadnej awarii Internetu. Raz może zdarzyła
@BartekLbn91 ja dopiero drugi rok, w poprzednim nie miałem żadnych problemów, ale już mnie zaczyna #!$%@?, a umowa na 2 lata. Podejrzewam że zerwać umowy nie da rady bez opłat, ale dobrze by było. Już po cyrkach z przenoszeniem usługi na nowy adres, gdzie bez sensu ustawili mi termin instalacji na za dwa miesiące, mogłem sobie z nimi dać spokój. (Ostatecznie powiedziano że nie uda się zmienić adresu i lepiej żeby pan
@BartekLbn91: Bo szczerze mówiąc nie mam z nim jakichś szczególnych problemów. Ot, się zdarzy raz na pół roku że przez jakiś czas internet nie działa. Może i bym wziął coś innego ale po prostu nie chce mi się szukać. Miałem kiedyś Netię. Też dużo niepochlebnych recenzji o niej czytałem, ale też działało.