Wpis z mikrobloga

@name_taken: Podejrzewam, że jeśli chodzi o polskie elementy reklamowe, najważniejsze 3 to "Oficjalne Polskie Filtry do AdBlocka, uBlocka Origin i AdGuarda" oraz "Oficjalne polskie filtry przeciwko alertom o Adblocku" + wymagany "Easylist".

Ale tak, ja mam 15 różnych ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@name_taken: Ja wyłączam wszystkie skrypty na stronach WP. Artykuły przeczytać się da, to coś nie wyskakuje, strony wyglądają w miarę normalnie, jedynie filmy nie działają (te reklamowe i te w artykułach).
  • Odpowiedz
@mp107: orientujesz się może czy w frajerfoksie da się wymusić tryb poprawiania czytelności?
Najlepiej jakąś wtyką która na podstronach określonych domen automatycznie włączy ten tryb.
  • Odpowiedz
@Dibhala: Niestety nie kojarzę takiego rozwiązania. Ale szukałbym wtyczki pod hasłem "tryb czytnika" (ang. "reader mode"). Kiedyś nawet w samym Firefoxie był taki tryb, ale nie wiem, czy jeszcze jest, bo nigdy z niego nie korzystałem.
  • Odpowiedz
@mp107: sam tryb jest, problem w tym że nie dla każdej strony. Wciskanie F9 też go nie włącza. Nie wiem czym to jest powodowane więc się zastanawiam czy można to jakoś wymusić. Wtedy bym się nie certolił z jakimiś regułkami dla wp/o2 i ichniejszych serwisów.
  • Odpowiedz
@mp107: jest światełko w tunelu
reader.parse-on-load.force-enabled lub prefiks about:reader?url=
Z grubsza będzie, choć może jeszcze znajdę trochę ochoty jak to wymusić od razu dla określonych domen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mp107: rozszerzenia też już znalazłem
obydwa które podałeś (σ ͜ʖσ)

Niestety, pierwszy nie działa w FX 83, a drugi działa w kratkę xD
Będę się skłaniał bardziej ku jakiemuś przekierowywaczowi aby dodawał prefiks
  • Odpowiedz