Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, kończy mi się okres próbny IQOS. Spodobało mi się, więc będę chciał kupić swojego. Mam kilka pytań w związku z tym:
1. 2.4 vs 3 Duo. Nie mam wielkiej potrzeby palenia jednego po drugim. Coś jeszcze przemawia za kupnem 3 Duo?
2. Widzę, że są jakieś linki do wykorzystania przy zakupie. Co na tym zyskam i czy mogę go użyć przy zakupie stacjonarnym?

#iqos
  • 10
  • Odpowiedz
1. 2.4 vs 3 Duo. Nie mam wielkiej potrzeby palenia jednego po drugim


@liskurnikowy: Ja też tak uważałem na początku, a potem doszedłem do wniosku, że IQOSem się nie da napalić jak zwykłym i często chodzę wkurzony, bo nie mogę odpalić jednego od drugiego.
  • Odpowiedz
@liskurnikowy: osobiście najpierw miałem 2.4+ ale denerwowało mnie właśnie to ,że nie mogę zapalić jednego po drugim gdy czasem miałem taką potrzebe. Po około 2 tygodniach zmieniłem na 3 duo i jestem zadowolony po pół roku użytkowania :) Polecenia są od każdego takie same czyli -15 zl. Duo szybciej się ładuje zarówno sam "powerbank" jak iqos. Jak jesteś zainteresowany to pisz PW opiszę Ci co i jak i odpowiem na dodatkowe
  • Odpowiedz
@liskurnikowy: Miałem 2.4 potem dwie sztuki multi i obecnie mam 3 duo i jak dla mnie zdecydowanie wygrywa w tym zestawieniu :) lepiej wygląda, nie ma szans na uszkodzenie otwierania powerbanku jak to często bywa z blokadą w 2.4, szybciej nagrzewa itp :) choć ogólnie wszystkie te modele bije na głowę pod każdym prawie aspektem Lambda CC z aliexpress którą także mam od paru miesięcy i praktycznie 3 duo używam jedynie
  • Odpowiedz