Wpis z mikrobloga

Mireczki - nie znam się to się zapytam bo szukam prezentu pod choinkę.

Moja Mama zawsze słuchała radia Trójki - od kiedy jednak z buta weszła tam #dobrazmiana, stara dobra Trójka zamiast dobrych audycji muzycznych w nocy zaczyna robić rekolekcje. Delikatnie pisząc, to nie jest radio w jej stylu. Dobre stacje radiowe - Nowy Świat czy Radio 357 dostępne są tylko w internecie.

Polećcie jakieś radio, które może postawić w kuchni, podpiąć pod WiFi i żeby dało się z niego słuchać stacji nadawanych on-line. Konfiguracja może być przez telefon, byle później dało się to radio obsługiwać bez telefonu. Ja się na tym kompletnie nie znam ;)

Dzięki :)

#radio #radio357 #rtv #agd #radiointernetowe #sprzetaudio
  • 17
@Wujek_Fester: nie, można zrobić rutyny i wtedy mówisz mu "hej google, radio 357" i odtwarza to co tam mu ustawisz. Ale nadal może odpowiedzieć po ang i wtedy problem. Chociaż i tak cyfry trzeba wymówić po angielsku to porblme może być
Nie wiem dokładnie. Sam szukam jeszcze. Wydaje mi się że tak, one wszystkie działają z aplikacją Undok, i tam możesz wrzucić. #adrianj ma Fergusona regent i100 i słuchał na nim audycji testowych radia 357.
@Lizbona: moja recka, polecam radyjko xD i odwołuję minus z jakością dźwięku, wystarczy pobawić się equalizerem. Tylko uwaga na i100s - nie ma FM i DAB+, chyba że nie potrzebujesz. Generalnie zupełnie inny model
@Kaczus2B: Polowałem na ten model te 5 miesięcy temu i jedyny sklep w PL co to miał (Conrad) wysłał mi info, że data dostawy od dystrybutora do listopad 2020 :P
@zetisdead: pewnie wyczuwaja taki trend :) Inna rzecz, ze od czasu RNS-ia rynek zaczal wchlaniac te radia (wczesniej nie bylo na nie zainteresowania), ciesze sie, ze wtedy przyszlo mi do glowy aby kupic zabawke :)