Wpis z mikrobloga

Ja pier... zamykają TG. Byłem tam od 2008 roku. Było tam wszystko. Od filmów 4K / AVC Remux po 1080p z lektorem, seriale, seriale dokumentalne, po programy komputerowe i wszystkie gry. To był jedyny tracker na którym było praktycznie wszystko. Aktualnie mam prywatne IP wiec się nie utrzymam z nowym kontem na innym trackerze. Zostają mi tylko warezy do czasu zmiany dostawcy neta ( ͡° ʖ̯ ͡°) Żegnaj TG. 12 lat razem.
#torrent #torrenty #btgigs
dziobnij2 - Ja pier... zamykają TG. Byłem tam od 2008 roku. Było tam wszystko. Od fil...

źródło: comment_1607178357L3ixC6WASTth1xRMKKuRp5.jpg

Pobierz
  • 22
@dziobnij2: oni parę lat temu skutecznie się zamknęli na nowe dusze, mam konto od 11 lat i mało od nich ściągałem przez ostatnie kilka lat. prawdą też jest, że netflixy itp skutecznie powstrzymują rozwój takich stron.
@dziobnij2: z materiału, który mnie interesuje to nic mnie nie interesuje z tego co wymieniłeś. najciężej mi było przeboleć, że sceneaccess zwinął się jakiś czas temu. ps zrobił poza tym konkurs na zaproszenia ponad 800 jest wolnych, więc jak ktoś był na tg zawsze może tam się bujnąć. mi jedyne czego szkoda to statów, które przydawały się przy aplikacjach na inne trackery. 11 lat, zero ostrzeżeń prawie 90tb wyseedowane z dużym
@dziobnij2: dużo rzeczy nie było. np pod względem muzyki tg kulało i to bardzo. mniej popularne wstawki znikały szybko, do tego co do filmów nie zawsze mi język polski odpowiadał. mniej popularne wstawki, szybko znikały, mimo seeda. wiem bo sam często byłem ostatnim seedem, a seedowane było na łączu symetryk 100mb. nie wiem czy koślawo mi pierwsze zdanie nie wyszło, ale chodziło mi, że platformy streamingowe nie mają mi nic do