Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzień dobry. Słuchajta nie jestem paranoikiem zadnym ale zaniepokoiły mnie moje jajca. Zanim powiesz xD przeczytaj dalej proszę,potem możesz się śmiać. Nowotwór #rak jąder to ostatnimi czasy plaga młodych mężczyzn. Większość #niebieskipasek się nie bada a powinno od około 15-16 roku raz w miesiącu podczas kąpieli. Jajka powinni byc idealnie gładkie i sprężyste. Moje niestety takowe nie są. Podejrzewałem #onkologia ale według #lekarz i badnie #usg niema tam najgorszego. Aczkolwiek badanie było wykonywane w niskiej temperaturze narządy nie miały czasu na ogrzanie się i rozprężenie. Czy jest na sali jakiś #urolog #lekarz #medyk ,który jest w stanie powiedzieć coś więcej po zdjęciach usg i opisie diagnosty? Pytam poważnie bez żadnych #heheszki bo jest to dla mnie dość stresująca sprawa. No a iść dalej do lekarza za kolejne 250 zł by powiedział ze niema raka to trochę niedorzeczne. No albo skieruje mnie na kolejne badanie tym razem u niego. Polecono mi zrobienie czegoś takiego jak tomograf koszt to minimum 2 tyś zł ale wtedy ponoć prześwietla to całe ciało i można oszacować ile człowiekowi pozostało życia jeśli są gdzieś już guzy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fcbaae9c3fc8b000a774e11
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dzień dobry. Słuchajta nie jestem p...

źródło: comment_1607196929DqpAo3b5vg8e4IsgO58mxM.jpg

Pobierz
  • 14
TrzeźwaUkochana: @AnonimoweMirkoWyznania: @hekktik: @lotrzyk: @taktoto: @KrojonyAnanas: @autremonde: @edzie:

No to dlatego OP dał przecież tag urolog wy o jakiś testach ciążowych i robicie sobie heheszki a chłop ma stress,że mu utną jajka i traktuje to na poważnie. Liczył ,ze trafi to po prostu do kogoś kto ma jakieś pojecie o męskiej medycynie. Nakieruje na jakieś diagnostyki powie złe scenariusze itd. Przecież każda wizyta u