Wpis z mikrobloga

Heja, chce matkę namówić żeby się nie bujała po sklepach i zrobiła zakupy przez któryś ze sklepów który oferuje przywiezienie ich do domu, niestety nigdy nawet sam z tego nie korzystałem także ciężko mi coś polecić. Jedyne co kojarzyłem to Tesco, ale strona mówi, że już nie działają :(. Może coś jesteście w stanie polecić? Nie musi być z dnia na dzień, nie pali się. Jak wygląda sprawa z ew zamawianiem produktów od 18roku życia? (alkohol, tyton)? Czy realizują czy zupełnie nie?
Z góry dzięki.
#kiciochpyta #zakupy #trojmiasto #3city
  • 4
od 18roku życia? (alkohol, tyton)? Czy realizują czy zupełnie nie?


@LadniePieknie: takie produkty tylko z Glovo, ale czasami nie kurier akceptuje, choć zazwyczaj nie ma problemu. Wpisz „zakupy z dowozem + miasto” i sprawdź co i skąd dowożą

Produkty które nie wymagają chłodni można zamówić np. na Frisco.pl albo dodomku.pl. Na allegro też jest spory wybór, a przy darmowej przesyłce Smart to się opłaca jeszcze bardziej
@niezwornowazony skoro korzystales z glovo to zapytam o coś jeszcze - czy istnieje opcja trasy ABC, czy tylko od punktu A do B? W sensie, że dostawca może np, zrobić zakupy w sklepie, potem w aptece i podrzucić do chałupy, czy wymaga to dwóch zleceń?
No i co w przypadku w którym zakupy będą dość kosztowne, jest tam jakiś limit? Należy zrobić jakąś przedpłatę?
@LadniePieknie: nie robiłem nigdy zakupów w 100% „indywidualnych”, zawsze wybieram produkty z listy w apce + dopisuję alkohol w uwagach. Wtedy ściąga z karty kwotę wybranych produktów, a po wprowadzeniu przez kuriera paragonu do systemu, system ściąga z karty nadwyżkę (za ten alkohol). Pewnie przy zakupach indywdualnych to ściąga całą kasę dopiero jak kurier wprowadzi do apki kwotę którą zapłacił, ale nie mam pewności

Limit jest tylko objętościowy z tego co