Wpis z mikrobloga

Przed Fame MMA, nie miałem pojęcia o istnieniu dubiela, Goli, ex na plaży a nawet o Polaku dowiedziałem się dzięki Fame. Moja wymarzona federacja freak fightowa to wyjaśnianie konfliktów, postaci pokroju Bonusa BGC, bobikraja, tajgera bązo, daniel magical, ozdupka, rafatus, rafonix, kajman, szaleta, mahonek, major suchodolski, Mexicano tv

A Ci mi tu nagle z Andrzejem Golarą wyjeżdżają?! Ja chcę prawdziwej patologii i szaleństwa, nie reżyserki!

Czy jestem starcem?
#famemma
  • 8
@birmil: To są ludzie, którzy robią tzw. family content dla dzieciaków do 15 roku życia. Najlepszym wynalazkiem jest niejaki Friz, o którym dowiedziałem się jakiś miesiąc temu.

I zasadniczo nie widze w tym nic złego - Ci ludzie robią może durne, nudne filmiki, ale jeśli chodzi o dzieciaków to lepiej żeby oglądały, jak Friz z kolegami buduje zamek z kartonów, niż patologie.

Do patologii trzeba dojrzeć ( ͡° ͜ʖ
@barti69: Ale chyba to mu dało największy rozgłos. Oczywiście mogę się mylić, bo jednak nie tworzył contentu dla mnie, więc dużo go nie oglądałem. Aaaa no i dawanie yeezy bezdomnemu XD
Fame mma skończyło się po fame 3.
Wtedy po walce Źeźura z Hassanem zobaczyli, że sportowe walki są "git" zostawiając pozytwnego ozodbe czy bodychrista