Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szukam sposobu na suplementację celem wyhodowania lepszego zarostu na twarzy.

Poziom testosteronu w normie (delikatnie poniżej średniej granic normy), gęste włosy na głowie bez zakoli, włosów na ciele dość dużo. Zarost na twarzy mam, chociaż miejscami są łyse plamy, nie jest do końca równy i mam wrażenie, że szybko staje się zbyt miękki (początkowe parę dni po goleniu jest jak papier ścierny, potem szybko się kręci i wygląda słabo), nie jest też chyba do końca gęsty z wyjątkiem podbródka. Genetycznie chyba mam warunki, moi bracia i ojciec na luzie broda (w moim wieku również mieli), ale przeszkadza mi miękkość, kręcenie się i łyse miejsca.

Zagadawszy do nich usłyszałem, że pewnie kwestia czasu, ale skoro na tyle mnie to trapi, że piszę na AMW to chciałbym poznać jakieś porady, jak mogę to wspomóc. Reklamy różnych olejków i preparatów wyglądają zbyt ładnie i sztucznie, dlatego wolę spytać ludzi, czego faktycznie używali i co im pomogło. Są też jakieś domowe sposoby, ale już w miarę się wysypiam zdrowo i ćwiczę, więc nie o to chodzi. Jeśli istnieją jakieś okej olejki albo tabletki albo coś, co przyniesie faktyczny efekt i Wam pomogło, to prawdopodobnie pomoże też mi.

Zdjęcie to nie ja, ale wciąż picrel, bo zarost na policzkach wygląda podobnie, podbródkowy lepiej.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fcd2b39c3fc8b000a77503d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Szukam sposobu na suplementację cel...

źródło: comment_1607289393qbOdnkGDnrPM7lnNcWfB8g.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz