Wpis z mikrobloga

Jak doprowadzić prawaka do białej gorączki? To proste, wystarczy powtarzać proste zdania, które w 100% są prawdą:

- Andrzej Duda ułaskawił pedofila który gwałcił swoją córkę
- Trybunał Konstytucyjny zamieszkałej w Berlinie magister Julii Przyłębskiej podjął decyzję o ograniczaniu praw kobiet do aborcji podczas trudnego czasu pandemii
- Weto unijnego budżetu powoduje, że odrzucamy 64 mld € pomocy z Unii Europejskiej

#bekazpisu #bekazprawakow #takaprawda #polityka
  • 115
  • Odpowiedz
Jak doprowadzić prawaka do białej gorączki? To proste, wystarczy powtarzać proste zdania, które w 100% są prawdą:


@sztefen_muller: od zawsze głosuję na wszelkie nowotwory, które wspiera Janusz Korwin-Mikke, żadne z tych zdań mnie nie doprowadza do białej gorączki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@sztefen_muller: to o trybunale to akurat jest niedokońca prawda, bo nie jest konstytucyjny. Magister Julii Przyłębskiej też nie. Prawidłowa nazwa to Trybunał Jarosława Kaczyńskiego pod zarządem powierniczym mgr Julii Przyłębskiej
  • Odpowiedz
@sztefen_muller: Nie są - weto nie oznacza odrzucenia pomocy a odrzucenia warunków budżetu, TK jedyne co zrobił to stwierdził niezgodność prawa z konstytucją. Pierwsze można uznać za prawdę o ile lewaczki naprawdę uważają że pedofil nie ma prawa żyć to czemu sprzeciwiają się karze śmierci
  • Odpowiedz
@sztefen_muller: mam bardziej prawicowe poglądy i nie triggeruje mnie żadne stwierdzenie. Nie chodze do kościoła. Moje poglady odnosza sie do społeczno gospodarczych aspektów życia. Mieszanie religii z polityka to tylko w chlewie tj w bolzdze. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Dino_Drezno: A drugą sprawą jest fakt iż wyroków nie wydaje prezes TK a sędziowie. I większość wydała taki a nie inny wyrok. Odbierzesz im teraz immunitet i postawisz przed sądem? Wolne sondy? Dlaczego lewica biega ze sztandarem wolnych sądów i jednocześnie nie respektuje wyroków tychże sądów oraz twierdzi że dani sędziowie nie są sędziami?
  • Odpowiedz