Wpis z mikrobloga

No i stało się to co miało się stać. Wyszły recenzje tej gry w niezależnych portalach które wprost stwierdzają że gra jest genialna (Gry-online) a tutaj co mieliśmy?Siedlisko trolli którzy opierając się o #!$%@? i kradziony materiał (Sprawdźcie licnecje ,masz prawo zagrać od 10 grudnia w przeciwnym wypadku nawet mając oryginał to zwykłe piractwo a transmisja to #!$%@? ) i wyzywali produkt bo w kradzionej wersji alpha były bugi. Rozumiecie absurd?Ktoś #!$%@?ł niepełny produkt ,okazał prawdopodobnie celowo jego największe błędy które zostały naprawione przed premierą wy z tego powodu hejtujecie gre.Mam nadzieje że cdp wyciągnie z tego jakieś kroki prawne bo to co robiliście tutaj to przegiecie
#gry #cyberpunk2077 #cyberpunk
comamtuwpisac - No i stało się to co miało się stać. Wyszły recenzje tej gry w niezal...

źródło: comment_1607360809K1as0WpCC1YHIBLqEX7fap.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: >niezależne, genialna

gry-online


xDD Dobra, nie wypowiadam się o jakości gry i w ogóle, ale z tym to teraz nieźle poleciałeś. Oni pieprzą o tej grze codziennie, tak jak o Wiedźminie. Ich opinia ma dla mnie akurat zerowe znaczenie. Wolę czytać recenzje innych portali, nawet IGN jest dla mnie bardziej wiarygodny niż gry-online jeśli chodzi o gry redów. Jeszcze brakuje żeby tą recke pisał Jordan xD
  • Odpowiedz