Wpis z mikrobloga

Szukałem ostatnio dobrych hot dogów amerykańskich i 90% ludzi na fb polecało budę na tobruku.
Już widzę jak Amerykanie zajadają się tym gównem w gumowej bagietce z kiszoną kapustą, ketchupem tortex i zimą parówka zawierająca pewnie nie więcej niż 15% mięsa xD

Po raz kolejny przekonałem się, że pytać Polaków o jedzenie w internecie, to tylko po to, żeby wiedzieć gdzie nie warto iść xD

Ale co się dziwić, możesz nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. xD

#szczecin #jedzenie
m.....k - Szukałem ostatnio dobrych hot dogów amerykańskich i 90% ludzi na fb polecał...

źródło: comment_1607422632vwr5L7uxV56kjs1hIUnLHm.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
Na 100% byłeś na Tobruku? Z tego co pamiętam to typ nie uzywa kiszonej kapusty a buły ma takie jak do hotdogow a nie bagietki.
  • Odpowiedz
  • 1
@e900 nie na 50 xD Co to za pytanie? xD

Chyba że w tym kiosku białym na początku od wjazdu z nowej też są hot dogi, ale był zamknięty. Ja byłem w budzie w rogu, Ukrainki jakiś prowadzą.
  • Odpowiedz
Już widzę jak Amerykanie zajadają się tym gównem w gumowej bagietce z kiszoną kapustą, ketchupem tortex i zimą parówka zawierająca pewnie nie więcej niż 15% mięsa xD


@meshack: masz rację, amerykanie są znani ze swojego delikatnego podniebienia i produktów najwyższej jakości w fast foodach, jak zwykle polska 100 lat za murzynami. Dobrze że mamy jeszcze czempionów potrafiących docenić parówę w bule wysokiej jakości.
  • Odpowiedz
  • 4
@RamzesXIII wiedziałem, że zaraz się znajdzie ktoś taki jak ty xD
Powiem ci tak, to tylko jeszcze gorzej o nas świadczy, że tak prostakie danie jak parówka w bułce u nas potrafią #!$%@?ć i przycebulić na składnikach.
Amerykańskie żarcie nie jest zdrowe ani wyszukane ale ma być na bigatości, nawet w podrzędnej przydrożnej budzie będziesz miał nawalone sera i mięsiwa, pewnie nie najwyższej jakości, ale prawdziwego sera i mięsa, a u nas
  • Odpowiedz
@meshack: kiedyś było całkiem sporo tych takich wózków z hot dogami. Stali na Rodła, na Bramie Portowej. Te naście lat temu za 3 zika można było #!$%@?ć naprawdę dobrego hot dogsa. Szkoda, że jakoś z czasem się zawinęli.
  • Odpowiedz
  • 0
@Krupier właśnie chodzi mi o takiego zwykłego hot doga jak z tych wózków z miękką bułka na parze za parę złotych.
Nie widzi mi się płacić 20zl za bułkę z parówka w zik zaku, ale wczorajsza bagietka z kapustą kiszoną to przesada w drugą stronę xd
  • Odpowiedz
@meshack: Typ się spruł na tagu, nie zważając na to że #!$%@?ł syf i wziął w jakieś innej budzie niż poleca społeczność wykopu. Po czym zjechał od góry do dołu każdego kto to poleca i zaczął wytykać jacy to oni są nie ogarnięci xD Typowy dzban zostanie typowym dzbanem. Przynajmniej miałbyś honor i poprawił swój wpis. ESSA
  • Odpowiedz
  • 0
@przeszczepix co? Kogo ja zwyzywałem od góry do dołu? xD Jaka społeczność wykopu jak ja o fb pisze? Komu ja piszę że jest nieogarnięty? Czytamy ten sam wpis?

Nie mam zamiaru nic poprawiać, wpis jest specjalnie zaczepny, zresztą zdanie podtrzymuję, nawet jeśli gdzieś obok są lepsze hot dogi, a do błędu że nie tej budzie jadłem się przyznałem i powiedziałem że spróbuję następnym razem tej drugiej.
A jedyną osobą która w tym
  • Odpowiedz
@meshack: skoro taki z Ciebie wykwintny smakosz to czemuż to zamiast przeżuć trufle i popić je don perignion, poszedłeś specjalnie na Tobruk #!$%@?ć bułkę z parówką, która z założenia jest tanim fast foodem i niezbyt wyszukaną szamą XD spodziewałeś się tam gwiazdki michelina ? XD
  • Odpowiedz