Wpis z mikrobloga

@Ryboflawina: ja już się nauczyłem że w xkom czy morele.net nie zamawiam nic z płatnością z góry, tylko za pobraniem, jak nie wyślą to nie mrozisz sobie kasy

xkom czy morele mają na stronie produktu "Dostępny" a po kilku dniach "sori, jednak nie mamy, chcesz coś z avonu zamiast tego produktu?"
@Ryboflawina: W Apple.pl preorder trwał ~24 dni, zamawiałeś 16 Października a przychodziły +/- 10 Listopada, więc pewnie dużo zamówień przed świętami, a dostępność mała
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PanKracy582: powiedz to tym, którzy zamówili karty​ graficzne z serii 30xx (w tym mnie). Ja naprawdę nie muszę wiedzieć, że jeden z dwóch największych sklepów komputerowych w Polsce tak przytnie w #!$%@? i będzie sprzedawać towar którego nie ma (i nie wiadomo kiedy będzie go miał) z informacją "zamów dzisiaj dostaniesz już jutro". Gdybym wiedział, to bym polował na pojedyncze sztuki rzucane na media expert, bo tam przynajmniej wystawili tyle ile
@Ryboflawina: Ja zamówiłem dokładnie taki sam 7 Listopada :) Dzwoniłem dziś na infolinie i dowiedziałem się że jestem 40 w kolejce na 400 osób, i że dzisiaj wyślą(dzwoniłem rano) 30 telefonów. Z tego wynika że ty jesteś teraz gdzieś 1-10 w kolejce. Daj mi znać jak coś ci powiedzą.
Jak będziemy mieli szczęście dostaniemy pod koniec przyszłego tygodnia\
PS. Jak ja kupowałem to pisali o dostawie w czwrtek, a dopiero potem