Wpis z mikrobloga

Mirasy o ktorej godzinie najlepiej wyruszyc w trase samochodem z Wielkiej Brytani do Polski tak co by moze najgorsze korki minac?

Jak by nie liczyc to 22-24 godziny wiec gdzies sie bedzie stalo rano i wieczorem w godzinach szczytu?

Aktualnie majac na uwadze koronke to pewnie jest lzej niz zwykle ale jadac za kilka miesiecy moze wszystko wroci do normy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jechalem juz 3 razy do Polski. Zwykle ruszalem popoludniu w piatek z Manchesteru bedac za niecala dobe w przed poludniem w Tomaszowie Mazowieckim, ale po drodze korki w Niemczech to byl jakis koszmar.

Zastanawiam sie tez nad tym czy jechac przez

Magdeburg > Poznan

Dresden > Wroclaw

#uk - Polska

#samochody #motoryzacja
  • 8
sprawdz sobie w waze, tam jest taka opcja kiedy wyjechac by najgorsze korki minac


@carmazeen: to nie działa przy ponad 20 godzinnej trasie, gdzie w 15 godzinie trafisz na korek na A2 pod Berlinem

Przerabiałem tą trasę, planowanie względem korków sprawdza się do godziny do przodu, nie na międzynarodówkach. Waze nie powie że za 12 godzin będzie gdzieś korek, na bieżąco to aktualizuje, a jak już będzie na tranzytowej autostradzie to
@KUL4WY: zazwyczaj wjeżdżam do Francji około 20-21 i przejeżdżam przez całą Europę w nocy - we Francji, Belgi czy Holandii nie ma praktycznie żadnego ruchu. W Niemczech robi się już ruch, jest mnóstwo robót drogowych i są pozamykane pasy i ograniczenia prędkości na tych odcinkach, i czasami robi się już ciasno. Na tygodniu oczywiście jest gorzej. W Polsce jestem koło 7. Ostatnio jechałem z Google Maps i raz ominąłem dzięki temu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KUL4WY: wyjedź tak żeby przez de jechać w nocy, ja jadę na prom 4 godziny potem jedzenie i spanko na promie, Francja, Belgia to tylko chwila, Niemcy w nocy, na 6 rano jestem pod polską granicą i wtedy się dopiero zaczyna festiwal #!$%@? na drodze...