Wpis z mikrobloga

Witajcie!

Dziś na debiut na Wykopie, więc witamy się z Wami solidnym #rozdajo :)

- zostaw plusika

- nagrody (10 zestawów) losujemy w poniedziałek, 14.12.2020

Dla wszystkich zmotoryzowanych mamy 10 paczek kosmetyków samochodowych CleanTech, a w nich:

Interior Dressing - to produkt do zabezpieczania i pielęgnacji tworzyw sztucznych wewnątrz pojazdu takich jak plastik, winyl, karbon oraz guma. Przywraca wszystkim elementom naturalny wygląd dodatkowo zabezpieczając je przed blaknięciem oraz pękaniem.

Inside Cleaner - skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia z plastiku, winylu, tapicerki materiałowej. Czyszczenie alcantary nie jest dla niego najmniejszym problemem. Nie odbarwia i nie pozostawia smug. Inside Cleaner sprawdzi się przy kompleksowym czyszczeniu wnętrza Twojego samochodu. Pozostawia przyjemny, cytrusowy zapach.

Red DeWheel - to środek o neutralnym pH do usuwania głęboko osadzonych zanieczyszczeń metalicznych z powierzchni felg i lakieru. Dzięki żelowej konsystencji produkt utrzymuje się dłużej na powierzchni, co pozwala usunąć nawet bardzo stary i zapieczony pył z klocków hamulcowych oraz lotną rdzę z felg i lakieru.

#rozdajo #motoryzacja #detailing #cardetailing
cleantech - Witajcie!

Dziś na debiut na Wykopie, więc witamy się z Wami solidnym #...

źródło: comment_1607510083AAOQvMyvuwkT1MsuZVM83F.jpg

Pobierz
  • 70
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale ogulnie jak masz brudne rece to nie smarujesz kremem tylko najpierw myjesz , wiec haslo na czysto jest spoko( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@cleantech: a macie jakieś paczki testowe? Wystartowałem z własnym studiem i mam wasze: citrus foam (daje jako oprysk i jest spoczko), clean wheel (coś słaby ten kawas).

No i myślę w co dalej zainwestować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cleantech: Przy okazji dopytam się o jedną rzecz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy obecne temperatury mają szkodliwy wpływ na wasz Leather QD? Zostawiłem w samochodzie na noc i temperatura była na minusie ale nie zamarzł. @szczepciu: Osobiście wole Interiora od NL bo nigdy nie zostawia plam po wodzie i na moje oko jest bardziej idzie w satynę niż połysk.